reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Gratuluje wszystkim udanych wizyt i witam nowe dziewczyny

Hej! Nieśmiało się witam 😊 wykryłam dość szybko ciążę, udało mi się złapać ducha na teście 06.06, 07.06 zrobiłam betę i wyszła 34,64 a dzisiaj przyrost 187% z wynikiem 96,61 🤭 Wizytę mam dopiero 21.06 i do tej pory sobie grzecznie już czekam 🤞 Przy okazji gratuluję wszystkim 😍
Majka7898 - W którym dniu cyklu wyszedł ci test pozytywny ?

Ja dzisiaj powtórzyłam betę i jest przyrost 140%
We wtorek było 92 a dziś 230.
Ja jestem dopiero 4t 2 d , a do terminu miesiączki jeszcze 2 dni.
 
reklama
Gratuluje wszystkim udanych wizyt i witam nowe dziewczyny


Majka7898 - W którym dniu cyklu wyszedł ci test pozytywny ?

Ja dzisiaj powtórzyłam betę i jest przyrost 140%
We wtorek było 92 a dziś 230.
Ja jestem dopiero 4t 2 d , a do terminu miesiączki jeszcze 2 dni.
To był 27dc, dzień przed terminem miesiączki, dzisiaj mamy 31dc i od kilku dni właśnie boli mnie brzuch. Czasem leciutko, ale czasem zakluje mocniej 🙁 Dostałam luteinę i mam brać nospe na te bóle.. zobaczymy. Dzisiaj jakiś mam zjazd emocjonalny i się boje, że ta beta za mała, że ten ból źle wróży, także cały poranek zalany łzami 🤷🏼‍♀️ Któraś też odczuwała te bóle podbrzusza w okolicach 4/5 tygodnia?
 
To był 27dc, dzień przed terminem miesiączki, dzisiaj mamy 31dc i od kilku dni właśnie boli mnie brzuch. Czasem leciutko, ale czasem zakluje mocniej 🙁 Dostałam luteinę i mam brać nospe na te bóle.. zobaczymy. Dzisiaj jakiś mam zjazd emocjonalny i się boje, że ta beta za mała, że ten ból źle wróży, także cały poranek zalany łzami 🤷🏼‍♀️ Któraś też odczuwała te bóle podbrzusza w okolicach 4/5 tygodnia?
Ja miałam takie delikatne jak na okres ciagle mnie coś tam bolało rozwierało . Teraz biorę duphaston . I teraz tak jak by nic nie czuje i szczerze wolałam żeby mnie bolało 😅 bo teraz się zaczynam martwić czy jest ok
 
To był 27dc, dzień przed terminem miesiączki, dzisiaj mamy 31dc i od kilku dni właśnie boli mnie brzuch. Czasem leciutko, ale czasem zakluje mocniej 🙁 Dostałam luteinę i mam brać nospe na te bóle.. zobaczymy. Dzisiaj jakiś mam zjazd emocjonalny i się boje, że ta beta za mała, że ten ból źle wróży, także cały poranek zalany łzami 🤷🏼‍♀️ Któraś też odczuwała te bóle podbrzusza w okolicach 4/5 tygodnia?
Te bóle będą Ci stety niestety towarzyszyć, nawet dłużej, bo to normalne. Macica się rozciąga, przygotowuje, bo na sam koniec zwiększa swój rozmiar 10krotnie :) póki nie są bardzo mocne i regularne to wszystko jest ok. Ja też czuję, z OM dzisiaj 5+1, wczoraj niestety musiałam nosić pół dnia 8,5kg dziecko, bo bardzo źle znosi upały. Na wieczór byłam cała obolała i brzuch ciągnął. Dzisiaj też czuję, ale nie tak mocno. Połóż się, odpocznij, poczujesz się lepiej :)
 
Dziękuję za pocieszenie ❤️ to moja pierwsza ciąża, wystarana więc też czytałam dużo o objawach i wiedziałam, że może pobolewać brzuch, ale jednak nie spodziewałam się tego typu uczucia a tym bardziej tego, że będę każdy ból odczuwała również w psychice.. Praktyka jak zawsze weryfikuje 😆
 
Dziękuję za pocieszenie ❤️ to moja pierwsza ciąża, wystarana więc też czytałam dużo o objawach i wiedziałam, że może pobolewać brzuch, ale jednak nie spodziewałam się tego typu uczucia a tym bardziej tego, że będę każdy ból odczuwała również w psychice.. Praktyka jak zawsze weryfikuje 😆
Przy pierwszej ciąży też mi towarzyszyły podobne odczucia. Co innego czytać a co innego przeżywać. Początki zawsze są stesujące. Mimo, że to moja trzecia ciąża i tak się denerwuję, czy beta przyrasta itp. To już jest chyba wpisane w naszą kobiecą naturę 😌
 
Ja wczoraj pół dnia nerwówka bo mnie dość mocno brzuch bolał. Jak wróciłam do domu, wtuliłam sie w starego tak mi przeszło wszystko. Ale rzeczywiście nikt nas nie przygotował jakie to są odczucia na początku i człowiek sie martwi każdym szczegółem
 
Dziewczyny, ja zaraz zwariuję. Prowadzenie ciąży u dwóch lekarzy chyba nie jest najlepszym pomysłem. Lekarz prywatnie zmierzył zarodek 1.2mm w poniedziałek, dziś miałam wizytę w luxmedzie i oni na ich usg nie widzieli jeszcze zarodka a co dopiero marzyć o serduszku. Prywatnie lekarz wyliczył mi w poniedziałek 5+1 a w luxmedzie 7tydzien. Chyba zarodek się nie cofa, co? Ukryć się raczej też nie miał gdzie... nie wiem czy to zależy od sprzętu... ten luxmed chyba odpuszczę. Drugi raz byłam I drugi raz ręce mi opadły.
 
Też jestem za prowadzeniem ciąży u jednego lekarza...mniej stresu. Wiadomo można pójść na początku do dwóch i zobaczyć, który nam bardziej odpowiada. Ja teraz idę na nfz (pierwszy raz, poprzednie ciaze prywatnie tylko) do doktor, która leczy mnie też prywatnie. Zależy mi na refundacji badań, które są kosztowne.
 
reklama
Dziewczyny, ja zaraz zwariuję. Prowadzenie ciąży u dwóch lekarzy chyba nie jest najlepszym pomysłem. Lekarz prywatnie zmierzył zarodek 1.2mm w poniedziałek, dziś miałam wizytę w luxmedzie i oni na ich usg nie widzieli jeszcze zarodka a co dopiero marzyć o serduszku. Prywatnie lekarz wyliczył mi w poniedziałek 5+1 a w luxmedzie 7tydzien. Chyba zarodek się nie cofa, co? Ukryć się raczej też nie miał gdzie... nie wiem czy to zależy od sprzętu... ten luxmed chyba odpuszczę. Drugi raz byłam I drugi raz ręce mi opadły.
Każdy lekarz inaczej liczy mi lekarz dał zaświadczenie ze jestem w 7 tygodniu ciąży czyli aktualnie powinm zaczynać juz 9 tydzień . Gdzie jest to totalna bzdura … może maja słabszy sprzęt ? Bo ja np poszłam pryawetnie i faktycznie sprzęt miał super lekarz ale wizyta 300 zł . Na moje zarobki to sporo . 23 się umówiłam do innej lekarki bierze 150 zł . I w sumie zobaczę
 
Do góry