reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Zaczęłam plamić na brązowo, dziś 6+0, wczoraj USG dopochwowe i lekarka kazała odstawić luteinę. Ktoś też plamił po USG? Dodam że cytologii nie było.
Może być plamienie po USG dopochwowym, tak samo jak po współżyciu. Jeśli nie jest to żywa krew i nie ma tego jakoś bardzo dużo, to bym się za mocno nie przejmowała, chyba że do jutra nie przejdzie.
 
reklama
Zaczęłam plamić na brązowo, dziś 6+0, wczoraj USG dopochwowe i lekarka kazała odstawić luteinę. Ktoś też plamił po USG? Dodam że cytologii nie było.
kiedy odstawiłam luteine? Ja miałam jednodniowe plamienie po nagłym odstawieniu duphastonu...podobno powinno się schodzić z dawki powoli, a nie całość odrazu i stąd moje plamienie
 
Dziewczyny jestem po wizycie z USG na dobrym sprzęcie. Maluszek ma 1.78 cm i weug długości wychodzi 8t2d a według ostatniej miesiączki 7t2. Mam szybko owulacje, bo w 8 dc, krótkie cykle, więc ten 8 Tydzień jest bardzo prawdopodobny. Serduszko pięknie pulsuje 🥰🥰🥰🥰poprzednio rodziłam dzoeci przed terminem, więc chyba będę stycznióweczka. Ktoś też ma termin między 30.01 a 6.02 ?
Ja mam prawdopodobnie na 30.01 bo według moim obliczeń dziś tez wypada mi 8 tydzień i 2 dzień . Wiem kiedy mogło dojść do zapłodnienia wiec po prostu liczę sobie ze doszło 9 maja . 😁 ale jutro idę na usg wiec może mi w końcu określi kiedy co i jak
 
A co do tego macania się po piersiach to tez tak mam sprawdzam czy mnie bolą 🤣 i stwierdzam ze tak to jest okey 😁 a z tym podcieraniem to miałam tak samo w pierwszej ciąży jak i teraz ze sprawdzam czy nie ma żadnych plamien ale to chyba większość tak ma 😊
 
Mam to samo, nawet dziś pisałam do @Chudzinka że mnie cyce nie bolą… i czy jej wrocily, ale wystarczyło chwilę pochodzić w staniku i znowu boli. Wiec ja sie cieszę.
Ja dziś powiedziałam w pracy o ciąży bo za tydzień idę na zwolnienie a wiec muszę poprzekazywac sprawy.
Najbliższym mówiłam tydzień temu i teraz to juz mnie gila kto wie a kto nie 😅
 
Ja mam prawdopodobnie na 30.01 bo według moim obliczeń dziś tez wypada mi 8 tydzień i 2 dzień . Wiem kiedy mogło dojść do zapłodnienia wiec po prostu liczę sobie ze doszło 9 maja . 😁 ale jutro idę na usg wiec może mi w końcu określi kiedy co i jak
o patrz! U mnie też 9.05 😄prawdopodobnie
 
Ja mam prawdopodobnie na 30.01 bo według moim obliczeń dziś tez wypada mi 8 tydzień i 2 dzień . Wiem kiedy mogło dojść do zapłodnienia wiec po prostu liczę sobie ze doszło 9 maja . 😁 ale jutro idę na usg wiec może mi w końcu określi kiedy co i jak
U nas też 9 maj 🙈 ale z USG wychodzi 01.02, więc musiało się wszystko mega poprzesuwać, bo ostatnią miesiączkę miałam 19.04
 
reklama
kochane zmartwiłam się trochę tym hcg i postanowiłam ze pójdę jutro do lekarza zamiast tego 5 lipca i będzie sprawa jasna🙈 tylko mam takie pytanie czy myślicie ze jak jutro będzie 6+1 to będzie lekarz w stanie powiedzieć cos więcej oprócz tego ze jest pęcherzyk?😅
 
Do góry