reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja z racji na to że sprawa jest jeszcze bardzo świeża powoedziałam tylko mężowi i 2 przyjaciółkom co wspierały mnie przy staraniach (są już szczęśliwymi mami). A tak myśle aby poczekać co najmniej do momemtu bicia 💗.

Ps. Czy wy też ciągle czujecie kłucia w brzuchu. Raz po prawej raz po lewej. To podobno normalne?
Wszystkie kłucia, ból brzucha jak na miesiączkę itp są na początku normalne, o ile ból nie jest bardzo silny i nie ma do tego żadnego krwawienia. Macica się rozciąga :)
 
reklama
Ja z racji na to że sprawa jest jeszcze bardzo świeża powoedziałam tylko mężowi i 2 przyjaciółkom co wspierały mnie przy staraniach (są już szczęśliwymi mami). A tak myśle aby poczekać co najmniej do momemtu bicia 💗.

Ps. Czy wy też ciągle czujecie kłucia w brzuchu. Raz po prawej raz po lewej. To podobno normalne?
Ja takie odczucia miałam w zeszłym tygodniu, aktualnie czuje tylko wrażliwe piersi (4+5)
 
Ja nie robiłam PAPPA w pierwszej ciąży i teraz też nie zamierzam. Za dużo się nasluchalam, że wynik wyszedł zły, a okazywało się, że dziecko całkowicie zdrowe. Będę robić same USG prenatalne.
lekarz namaeia mnie strasznie na ten test, aletak czytam wasze opinie i chyba jestem za tym, żeby nie robić...czyli można samo usg prenatalne, genetyczne ?
 
Dziewczyny jestem po wizycie z USG na dobrym sprzęcie. Maluszek ma 1.78 cm i weug długości wychodzi 8t2d a według ostatniej miesiączki 7t2. Mam szybko owulacje, bo w 8 dc, krótkie cykle, więc ten 8 Tydzień jest bardzo prawdopodobny. Serduszko pięknie pulsuje 🥰🥰🥰🥰poprzednio rodziłam dzoeci przed terminem, więc chyba będę stycznióweczka. Ktoś też ma termin między 30.01 a 6.02 ?
 
Kochane prosze pomóżcie🥺 beta w poniedziałek 4806.30 a z dzisiaj 7546.90
Sprawdzałam w tym kalkulatorze i jest ze za mało.. tez tak miałyście?☹️(Dzisiaj mam równo 6 tydzień według ostatniego okresu)
Odpisze mi ktoś?🥺 bardzo się martwię i nie wiem czy szukać na szybko lekarza żeby zrobił usg czy poczekać do tego 5 lipca..
 
Odpisze mi ktoś?🥺 bardzo się martwię i nie wiem czy szukać na szybko lekarza żeby zrobił usg czy poczekać do tego 5 lipca..
Ja myslalam, że mam 6 tydzień skończony, bo tak wychodziło z okresu. Poleciałam do ginekologa i tylko najadłam się stresu, bo sam pecherzyk... Ja bym poczekala na twoim miejscu, bo beta rośnie.... Sama czekam na poniedziałek 😒
 
Dziewczyny jestem po wizycie z USG na dobrym sprzęcie. Maluszek ma 1.78 cm i weug długości wychodzi 8t2d a według ostatniej miesiączki 7t2. Mam szybko owulacje, bo w 8 dc, krótkie cykle, więc ten 8 Tydzień jest bardzo prawdopodobny. Serduszko pięknie pulsuje 🥰🥰🥰🥰poprzednio rodziłam dzoeci przed terminem, więc chyba będę stycznióweczka. Ktoś też ma termin między 30.01 a 6.02 ?
Ja mam z OM 25.01, ale z USG 01.02 i to się zgadza z terminem owulacji, bo była przesunięta
 
reklama
Zaczęłam plamić na brązowo, dziś 6+0, wczoraj USG dopochwowe i lekarka kazała odstawić luteinę. Ktoś też plamił po USG? Dodam że cytologii nie było.
 
Do góry