reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Dobry wieczór 😉 musiałam zrobić dzis test żeby upewnić się, że napewno jestem w ciąży bo poza wielkim brzuchem nie mam żadnych ciążowych objawów i trochę świruje 🙈 w pierwszej ciąży powiedziałam rodzicom, siostrze i teściom o ciąży zaraz po drugiej becie a teraz chciałam poczekać do pierwszych prenatalnych ze względu na to, że w pierwszej ciąży badania źle wyszły. Miałam załamke, wszyscy pytali, dzwonili a ja nie chciałam nawet z nikim rozmawiać.. ale kurczę dziewczyny no chyba nie ukryje ciąży przez ten brzuch, wy też tak już macie?! 😮
U mnie płaski brzuch, zawsze przed okresem wygladalam jak w ciąży a teraz nic nie widać. Póki co to tez nie mam raczej objawów, czasem mi się słabo zrobi, ale to naprawdę rzadko. Jeszcze za niska beta. Trzeba korzystać póki się dobrze czujemy :D
 
Mam tak samo jak zaganmag, że teraz brzuch płaski, a zazwyczaj przed okresem był delikatnie "ciążowy".
Mnie dopadły w nocy mdłości, wcale spac nie mogłam, i zaczyna się chyba odrzucanie od jedzenia. Ogólnie jakoś słabo czuje się ostatnie dni. I jak trochę pochodzę to od razu boli mnie brzuch, a najbardziej boli w krzyżu.
 
Mam tak samo jak zaganmag, że teraz brzuch płaski, a zazwyczaj przed okresem był delikatnie "ciążowy".
Mnie dopadły w nocy mdłości, wcale spac nie mogłam, i zaczyna się chyba odrzucanie od jedzenia. Ogólnie jakoś słabo czuje się ostatnie dni. I jak trochę pochodzę to od razu boli mnie brzuch, a najbardziej boli w krzyżu.
Ja to samo, niby nic mi nie jest, ale jak pochodzę, posprzatam itd to od razu mnie boli i ciagnie. No i jestem okropnie zmęczona
 
Oh mdłości... Nikomu nie życzę. Teraz jeszcze nie jest najgorzej, ale w pierwszej ciąży wymiotowałam codziennie do 20 tygodnia. Koszmar. Narazie momentami robi mi się nieco niedobrze i oby tak zostało 🤞

A względem zmęczenia, w pierwszej ciąży sam początek byłam w pracy, na home office, więc nie czułam aż takiego zmęczenia. Tym razem jest dramat... Próbuję zająć się młodą, ale ona to jest harpagan, 8 miesięcy za chwilę kończy. Na szczęście mogę sobie rozplanować swoją pracę na cały dzień, ale zawsze kiedy młoda śpi ja też idę spać. Ze sprzątaniem musiała pomoc mi siostra, gotuje mąż... Bo ja jestem dead 😭🤣
Ja też głównie śpię 😅
 
Dziewczyny biorące dupka przy jakim stężeniu dostałyście? Dziś robiłam progesteron - 16 a jestem w 4t i 4 d. Martwię się. Niby w tej legendzie u mnie pisze, że jest w normie bo 1 trymestr ma od 11 do 45, ale wy piszecie, że macie po 21....
Dziewczyny. 🙈 Napiszcie coś proszą eo tym progesteronie... Bo mnie potrzepie z nerwów. 😅😅
 
reklama
Kochana ❤ normy progesteronu w pierwszym trymestrze to od 3 do 147. W pierwszej ciąży miałam około 20, lekarz nie widział najmniejszej potrzeby, żeby podawać duphaston. Plamisz? Może konsultacja z lekarzem by cię uspokoiła, nawet teleporada?
Raz plamiłam tzn. To były bardziej jaskrawe czerwone kropelki jedna za każde przyłożenie papieru po siusianiu. Na majtkach ani rpzed tym ani po noc nie było. Tylko na papierze. Ale właśnie za 2 godz. mam teleporade już. 😅 🙈 Bo nie wytrzymam. 😁 Dzięki jak zawsze za uspokojenie. 😍
 
Do góry