reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Czy Wasi partnerzy/mężowie też tak zwariowali? Mój narzeczony oszalał🙈 wczoraj to nawet stwierdził, że nie będziemy się kochać do momentu kiedy lekarz jasno nie powie, że możemy... ale nie mam zakazu🤦‍♀️ nie spodziewałam się, że taki będzie 😅
Kochajcie się póki dobrze się czujesz, bo potem może być różnie 😅 mój mąż przy pierwszej ciąży się okropnie bal, wysłał mi mema z facetem z dziura w głowie i powiedział, że nie zafunduje tego swojemu dziecku (if you know what I mean) :D teraz mamy większy luz, ale i wymagające dziecko, do tego jeszcze przeżywa szok i żałobę po wcześniejszym życiu, także nie przewiduję przytulanek w najbliższym czasie 😅
 
reklama
To zależy od człowieka, jak liczy.Lekarze liczą skończone tygodnie, więc według lekarza jesteś w 6 tygodniu + 2 dni. Aplikacje uznają te 2 dni za kolejny tydzień, więc wskazują na 7 😅
Dziś moja pierwsza wizyta. Mam nadzieję na przynajmniej zarodek, serduszko może będzie, może nie 🤷‍♀️😊
Trzymam kciuki! Daj znać od razu!
 
Jak byłam u lekarza Wedlu OM był to 6 +0 ale z usg mówił ze ciąża jest mniejsza . Ja liczę tak jak mi pokazuje . Czyli jak jest 6+5 to nadal jest 6 tydzien . W 8 tyg idę na usg żeby zobaczyć bo bez sensu się stresować
 
reklama
Daj znać koniecznie po teleporadzie ❤
Lekarka powiedziała żeby się tym progesteronem nie przejmować, ale mam zakaz współżycia i jakiegokolwiek przemęczenia. Dobiło mnie to. Nie widać nawet pęcherzyka, a ja już mam leżeć i pachnieć. A to całe 9 miesięcy przede mna... 😢😢😢 Jeszcze nie wiem co robić z pracą. Chciałam do 3 miesiąca pracować, żeby nie zapeszyć. A ona mówi, że pasuje żebym już wzięła bo pracuje 8 godz dziennie siedząc rpzed komputerem, a to też mega wysiłek...
 
Do góry