reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Pięknie ci urosła. Względem serduszka nie ma zasady, u mnie było widać, ale nie słychać, przy 3200. Kiedy masz kolejną wizytę? Jak było widać ciałko żółte to myślę że kolejna wizyta to już będzie minimum zarodek 👍
W sobotę idę na USG nie wiem czy ten przyrost nie za wysoki? Już się naczytałam głupot w internecie i odrazu widzę czarny scenariusz 😔.
 
Cześć dziewczyny,
Moja beta z dzisiaj 18300 (3 dni temu 2400). Wg kalendarza dzisiaj 5t 3d.
Jako, ze to moja pierwsza ciąża chciałabym zapytać tych bardziej doświadczonych przy jakiej becie widać już serduszko?
W sobotę miałam USG i było widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte.
mówi się że od 10 tys widać już serce
 
Dziewczyny znowu ja... Wybaczcie, ale to pierwsza i wyczekiwana ciąża, a po tym krwawieniu kontaktowym po usg i braku pęcherzyka już swiruje. Czy wy też macie tak, że ani pół dnia nie ma bez jakiegoś lekkiego bólu? A to brzuch, a to jajnik, a to macica.. Ale ciągle coś czuję. Nie jest to duży ból, ale jest. Albo kłucie albo tępy.
 
reklama
Dziewczyny znowu ja... Wybaczcie, ale to pierwsza i wyczekiwana ciąża, a po tym krwawieniu kontaktowym po usg i braku pęcherzyka już swiruje. Czy wy też macie tak, że ani pół dnia nie ma bez jakiegoś lekkiego bólu? A to brzuch, a to jajnik, a to macica.. Ale ciągle coś czuję. Nie jest to duży ból, ale jest. Albo kłucie albo tępy.
Tak, macica się rozciąga. Czasem też jak kichnę albo szybko zmienię pozycję to mnie łapie. Normalne! Całą poprzednią donoszoną ciążę miałam takie bóle, ważne, żeby nie były regularne. Jeśli się obawiasz to możesz brać magnez - działa przeciwskurczowo, mi lekarz na pierwszy trymestr przepisał i czułam się lepiej. Albo no spa
 
Do góry