reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny. Jeszcze jedno pytanie. Czy naprawdę w 4 t i 1 d nie widać nawet pęcherzyka? Trochę zaczęłam się martwić... Czytam, że w 4 tyg powinno być już widać pęcherzyk.
 
Dziewczyny. Jeszcze jedno pytanie. Czy naprawdę w 4 t i 1 d nie widać nawet pęcherzyka? Trochę zaczęłam się martwić... Czytam, że w 4 tyg powinno być już widać pęcherzyk.
U mnie pęcherzyk było widać dopiero w 5tc, a badanie było na dobrym sprzęcie. Co do wcześniejszych tygodni się nie wypowiem. Natomiast na usg w 5tc lekarze i tak niewiele mogą powiedzieć i zazwyczaj mało entuzjastycznie podchodzą do tego co widzą. Mówią, że jest, prawidłowo zagniezdzony i nic więcej powiedzieć nie mogą, trzeba czekać. „Przyjdzie pani za 2 tygodnie”. Przerabiałam to 2 razy
 
U mnie dzisiaj beta 2754 :) przedwczoraj 1284, wiec dobry przyrost 🥺 jak myślicie jaki to może być tydzień? 😅 nie miałam okresu po porodzie, to był mój pierwszy cykl z owulacja i od razu ciąża :D
 
Hej. I ja nieśmiało się witam. Testy robilam w środę i czwartek. Wszystkie pozytywne. Wyraźne kreski. Byłam dzisiaj u ginekologa. Wychodzi, że jest to 5 tydzień + 2. Na usg widać sam pęcherzyk ciążowy. Następna wizyta 24 czerwca. Powiedział, że wtedy już powinno być coś widać. 2 dni przed wizytą mam zrobić bete. Ale trochę się martwię, że nie widać jeszcze zarodka
 
Ciężko powiedzieć, według American Pregnancy Association to może być 5-6 tydzień. USG potwierdzi najlepiej 👍 tez masz maluszka w domu? Karmisz piersią?
Tak, mam synka, za pare dni kończy 14 miesięcy :) karmie go dalej, ale tylko w nocy (chyba w momencie odstawienia kompletnie karmien w dzien wrócił mi po cichu cykl 🥴). Teraz myśle o odstawieniu go tez w nocy, bo od kiedy jestem w ciąży to mnie tak maltretuje, ze jak sekundę nie jest do mnie podłączony to ryk 😩 i chyba chciałabym odpocząć przed kolejnym mlekopijem :D wizytę mam teraz w środę, zobaczymy co mi powie gin na to odstawianie plus jaki wiek ciąży ☺️
 
Tak was czytam i chyba jutro pójdę zrobić betę 😅 wogole jestem tak sfrustrowana że nie wiem w którym tygodniu jestem że głowa mała 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Moja beta z dzisiaj 18300 (3 dni temu 2400). Wg kalendarza dzisiaj 5t 3d.
Jako, ze to moja pierwsza ciąża chciałabym zapytać tych bardziej doświadczonych przy jakiej becie widać już serduszko?
W sobotę miałam USG i było widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte.
 
Do góry