reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziewczyny znowu ja... Wybaczcie, ale to pierwsza i wyczekiwana ciąża, a po tym krwawieniu kontaktowym po usg i braku pęcherzyka już swiruje. Czy wy też macie tak, że ani pół dnia nie ma bez jakiegoś lekkiego bólu? A to brzuch, a to jajnik, a to macica.. Ale ciągle coś czuję. Nie jest to duży ból, ale jest. Albo kłucie albo tępy.
tak, też czuje kłucie jajnikow co jakiś czas, rzuch tak jakby napiety, czasem ciągnie., czasami nic. Do tego wrażliwość na zapachy os wczoraj straszna...jeśli nie ma już krwi to spokojnie. Bądź dobrej myśli! :) 😀
 
reklama
Właśnie dziewczyny, jak się czujecie? Mi wychodzi z bety jakiś 4-5 tydzień, wg OM 4+5tc. Już zaczęły się duszności, zaraz pewnie mdłości… w poprzedniej ciąży rzygałam jak kot do 26tc :/
 
Właśnie dziewczyny, jak się czujecie? Mi wychodzi z bety jakiś 4-5 tydzień, wg OM 4+5tc. Już zaczęły się duszności, zaraz pewnie mdłości… w poprzedniej ciąży rzygałam jak kot do 26tc :/
Piersi mnie strasznie bolą i są napuchniete. Kłucia i tępe bóle w jajnikach, brzuchu i macicy. Dzisiaj jak rano otworzyłam lodówkę i poczułam zapachy to myślałam, że zwymiotuje na nią. 😂😂 No i czasem mi leciutenko niedobrze. Ogólnie nie mam w ogóle apetytu. Mogłabym nic nie jeść. Za to ciągle chce mi się pić. Ciaaaagle. 🙈😁
 
Dziewczyny znowu ja... Wybaczcie, ale to pierwsza i wyczekiwana ciąża, a po tym krwawieniu kontaktowym po usg i braku pęcherzyka już swiruje. Czy wy też macie tak, że ani pół dnia nie ma bez jakiegoś lekkiego bólu? A to brzuch, a to jajnik, a to macica.. Ale ciągle coś czuję. Nie jest to duży ból, ale jest. Albo kłucie albo tępy.
ja tak mam i to jedyny mój objaw chyba . Jak nie brzuch to dwa jajniki naraz i tak walczę ze sobą by pójść gdzieś szybciej sprawdzić czy ciąża jest w macicy 🙈 ale te bóle to normalne zwłaszcza jak to twoja pierwsza , wszystko tam się zaczyna rozciągać . No chyba że na prawdę boli Cię mocno to chyba bym sprawdziła na IP
 
Właśnie dziewczyny, jak się czujecie? Mi wychodzi z bety jakiś 4-5 tydzień, wg OM 4+5tc. Już zaczęły się duszności, zaraz pewnie mdłości… w poprzedniej ciąży rzygałam jak kot do 26tc :/
ja w poprzednich ciążach szybko miałam objawy, teraz chyba nie mam żadnych po za bólami . I jestem strasznie zaniepokojona . Chociaż w 3 ciąży, też narzekałam że nie mam mdłości po czym jak mnie złapało chyba w 8 tygodniu , tak trzymało do 26 tygodnia ( plus taki 0kg na plusie ) 🤣
 
ja w poprzednich ciążach szybko miałam objawy, teraz chyba nie mam żadnych po za bólami . I jestem strasznie zaniepokojona . Chociaż w 3 ciąży, też narzekałam że nie mam mdłości po czym jak mnie złapało chyba w 8 tygodniu , tak trzymało do 26 tygodnia ( plus taki 0kg na plusie ) 🤣
Też do 26tc nie utyłam, a potem nagle jak się rozpędziłam to pod koniec było +20kg 😂
 
ja tak mam i to jedyny mój objaw chyba . Jak nie brzuch to dwa jajniki naraz i tak walczę ze sobą by pójść gdzieś szybciej sprawdzić czy ciąża jest w macicy 🙈 ale te bóle to normalne zwłaszcza jak to twoja pierwsza , wszystko tam się zaczyna rozciągać . No chyba że na prawdę boli Cię mocno to chyba bym sprawdziła na IP
Jak bolą oba i macica cała to dobrze. Nie masz się czym martwić, że pozamaciczna bo bolą równomiernie. Mnie boli właśnie tylko jedna strona tępam bólem. Jajnik od którego była owulacja i właśnie boję się czy jajeczko w nim nie wylądowało skoro boli tlyko jedną strona.


U Ciebie wszystko jest ok.! 😁 Ale jeśli będziesz spokojniejsza to sprawdź.. 🙂
 
reklama
Do góry