reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Wszystkim, a szczególnie pierwszorazowym mamom, polecam profil na IG Fizjomommy. Mega przystępna wiedza na temat prawidłowej pielęgnacji i wspomagania rozwoju fizycznego :)

U nas dziś przedostatni dzień goście, ale okazało się, że w sobotę mamy pogrzeb w rodzinie męża, więc weekend też poza domem. Chciałabym w końcu trochę odpocząć :(
 
Ja właśnie czekam na IP tylko że mój problem to ciągły ból brzucha ale ze nie ma krwawienia to nie jestem nagłym przypadkiem i mam czekać na końcu kolejki i być przyjęta po wszystkich planowanych wizytach.... lol.. śniadania nie zjadłam bo wstałam i przyjechałam... zamówiłam sobie przez apke w międzyczasie wizytę z pakietu medycznego, ciekawe co będzie szybciej...
Update ze wczoraj. Wkurzyłam się na służbę zdrowia i wyszłam. Poszłam prywatnie za 300zl i jest wszystko dobrze. Mam 4.4 cm szczęścia ❤ miałam badanie wymaz z pochwy, a na te bole mogę brać nospe i magnez. Nie przyznałam się ze te bóle to ze stresu. Było mi wstyd za mojego siedzącego obok faceta który naburmuszony tylko powiedział że ja codziennie gadam ze cos może być źle. No bo się tym przejmuje a jak on robi ciągle awantury o pierdoły i na mnie krzyczy to jak mam być spokojna? Ja myślałam że ciąża to taki piękny czas oczekiwania i radości a ciągle tylko płacze. Wczoraj mi powiedział że zawieze mi wszystkie rzeczy do mojej mamy 😢
 
Update ze wczoraj. Wkurzyłam się na służbę zdrowia i wyszłam. Poszłam prywatnie za 300zl i jest wszystko dobrze. Mam 4.4 cm szczęścia ❤ miałam badanie wymaz z pochwy, a na te bole mogę brać nospe i magnez. Nie przyznałam się ze te bóle to ze stresu. Było mi wstyd za mojego siedzącego obok faceta który naburmuszony tylko powiedział że ja codziennie gadam ze cos może być źle. No bo się tym przejmuje a jak on robi ciągle awantury o pierdoły i na mnie krzyczy to jak mam być spokojna? Ja myślałam że ciąża to taki piękny czas oczekiwania i radości a ciągle tylko płacze. Wczoraj mi powiedział że zawieze mi wszystkie rzeczy do mojej mamy 😢
Przykro mi ze tak Cię traktuje🥲 musisz z nim porozmawiać bo tak być nie moze
 
Update ze wczoraj. Wkurzyłam się na służbę zdrowia i wyszłam. Poszłam prywatnie za 300zl i jest wszystko dobrze. Mam 4.4 cm szczęścia ❤ miałam badanie wymaz z pochwy, a na te bole mogę brać nospe i magnez. Nie przyznałam się ze te bóle to ze stresu. Było mi wstyd za mojego siedzącego obok faceta który naburmuszony tylko powiedział że ja codziennie gadam ze cos może być źle. No bo się tym przejmuje a jak on robi ciągle awantury o pierdoły i na mnie krzyczy to jak mam być spokojna? Ja myślałam że ciąża to taki piękny czas oczekiwania i radości a ciągle tylko płacze. Wczoraj mi powiedział że zawieze mi wszystkie rzeczy do mojej mamy 😢
Kobieta w ciąży jest bardzo emocjonalna, hormony robią swoje, więc zasługuje na wyrozumiałość i nie nastawianie na zbędny stres. Nie przejmuj się. Jeśli rozmowy nie pomogą to pomyśl czy kilkudniowy reset nie wyjdzie Ci na dobre.
Dzisiaj na fb znalazłam takie piękne skarpetki 😜Może komuś też przypadną do gustu 😂
 

Załączniki

  • CC685598-0CC9-44FB-BCB0-40607C6D35F4.jpeg
    CC685598-0CC9-44FB-BCB0-40607C6D35F4.jpeg
    45,9 KB · Wyświetleń: 53
Kobieta w ciąży jest bardzo emocjonalna, hormony robią swoje, więc zasługuje na wyrozumiałość i nie nastawianie na zbędny stres. Nie przejmuj się. Jeśli rozmowy nie pomogą to pomyśl czy kilkudniowy reset nie wyjdzie Ci na dobre.
Dzisiaj na fb znalazłam takie piękne skarpetki 😜Może komuś też przypadną do gustu 😂
Hahaha Piękne skarpetki 😆 dzięki, w końcu od kilku dni się prawdziwie szczerze uśmiechnęłam 😊
 
Update ze wczoraj. Wkurzyłam się na służbę zdrowia i wyszłam. Poszłam prywatnie za 300zl i jest wszystko dobrze. Mam 4.4 cm szczęścia ❤ miałam badanie wymaz z pochwy, a na te bole mogę brać nospe i magnez. Nie przyznałam się ze te bóle to ze stresu. Było mi wstyd za mojego siedzącego obok faceta który naburmuszony tylko powiedział że ja codziennie gadam ze cos może być źle. No bo się tym przejmuje a jak on robi ciągle awantury o pierdoły i na mnie krzyczy to jak mam być spokojna? Ja myślałam że ciąża to taki piękny czas oczekiwania i radości a ciągle tylko płacze. Wczoraj mi powiedział że zawieze mi wszystkie rzeczy do mojej mamy 😢
Przyjadę pomoc Ci go spakować.....
 
Update ze wczoraj. Wkurzyłam się na służbę zdrowia i wyszłam. Poszłam prywatnie za 300zl i jest wszystko dobrze. Mam 4.4 cm szczęścia ❤ miałam badanie wymaz z pochwy, a na te bole mogę brać nospe i magnez. Nie przyznałam się ze te bóle to ze stresu. Było mi wstyd za mojego siedzącego obok faceta który naburmuszony tylko powiedział że ja codziennie gadam ze cos może być źle. No bo się tym przejmuje a jak on robi ciągle awantury o pierdoły i na mnie krzyczy to jak mam być spokojna? Ja myślałam że ciąża to taki piękny czas oczekiwania i radości a ciągle tylko płacze. Wczoraj mi powiedział że zawieze mi wszystkie rzeczy do mojej mamy 😢
Ale że na serio tak powiedział? Czy tylko takie "straszenie"?
 
reklama
Przyjadę pomoc Ci go spakować.....
tez przyjadę ! Nóż mi się w kieszeni otwiera jak to czytam. Nie każdy facet musi gotować czy sprzątać, ale każdy normalny mężczyzna powinien dbać o kobietę która nosi pod sercem jego dziecko. Sama sobie go nie zrobiłaś tylko była to wasza wspólna decyzja. Ominął lekcje biologii w szkole ? Skoro masz złe myśli to powinien cię wspierać i szukać rozwiązań?
Mnie pomogły dopiero co tygodniowe wizyty. Co kilka dni podglądamy malca i to daje mi wiarę, że będzie dobrze. Może tobie tez by pomogło ?
 
Do góry