reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

My też po wizycie ;)
Wszystko prawidłowo oprócz glukozy więc skierowanie do poradni diabetologicznej. Nawet skierowanie na prenatalne wpadło mimo że tydzień temu nie chciał mnie skierowac, chyba pan dokotr miał lepszy dzień 😅
U mnie również pierwsze pachnie łapkami 🥰🥰🥰🥰 według om 9+5 według USG 8+5
 
reklama
Jeju ja już się gubię ,a pisałas ty od jakiego tyg kazał brać i jaka dawkę ? Może mam coś z krzepliwościa krwi ?
kochana acard czy heparyna to naprawdę standardowa procedura przy poronieniach nawykowych. Stosuje się je wg zasady nie szkodzą a często mogą uratować ciąże.
Tutaj masz artykuł o kwasie acetylosalicylowym w ciąży - Link do: Mamaginekolog
 
My tez dziś po wizycie, Maluszek wiercił się strasznie! Michał rączkami, okręcał. Ciężko było lekarzowi pomiar zrobić :p
Także 5.5cm szczęścia, jeden raz przez chwilkę było widać wyrostek płciowy więc i ja i lekarz dostrzegliśmy że wygląda na dziewczynkę :) ale poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia do prenatalnych, jak powiedzą to samo to uwierzę :D
 
reklama
Jeju ja już się gubię ,a pisałas ty od jakiego tyg kazał brać i jaka dawkę ? Może mam coś z krzepliwościa krwi ?
Powiedziała że mam brać od 10 tygodnia, napisała w zaleceniach, ale powiedziała że powie wszystko na następnej wizycie. Ka w sumie nie pytałam się po co ten acard, myślałam że ze względu na podwyższone ciśnienie które wczoraj miałam.
 
Do góry