reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
😍
 

Załączniki

  • 9b92c7ea-d43e-494f-afa7-90f53378d68b.jpeg
    9b92c7ea-d43e-494f-afa7-90f53378d68b.jpeg
    50,1 KB · Wyświetleń: 53
Super wiadomości 🥰.

Ja powiedziałam z mężem właśnie synowi jego reakcja była komiczna 😆 mówił ,że maskara będzie go kolejne małe biło 😆,bo ma siostrę 3 latke taka psotę ciągle go męczy wszędzie wola bez brata nie może się obejść . Także przyjąć przyjął ,ale entuzjazmu nie było 😆.

Z tymi starszymi kobietami to też jest tak ,że zapocily by dziecko ,a jak wiaterek czy nie daj Boże zima to nie ma mowy o dworze 🙈. Ja jak córka się urodziła po tygodniu już latałam a oni przeżywali przez płot ,że zimna i ,że za cienko ubrana 🙈
 
Super wiadomości 🥰.

Ja powiedziałam z mężem właśnie synowi jego reakcja była komiczna 😆 mówił ,że maskara będzie go kolejne małe biło 😆,bo ma siostrę 3 latke taka psotę ciągle go męczy wszędzie wola bez brata nie może się obejść . Także przyjąć przyjął ,ale entuzjazmu nie było 😆.

Z tymi starszymi kobietami to też jest tak ,że zapocily by dziecko ,a jak wiaterek czy nie daj Boże zima to nie ma mowy o dworze 🙈. Ja jak córka się urodziła po tygodniu już latałam a oni przeżywali przez płot ,że zimna i ,że za cienko ubrana 🙈
Hahaha się chłopak boi po prostu ze go następne będzie męczyć 😂😂😂

No wlasnie. A teraz jakby nie było też pogoda się zmieniła. To raz a dwa tez nie dobrze przegrzewać. Kiedyś było po prostu inne pojęcie teraz poszło wszystko do przodu
 
Właśnie była teściowa w odwiedzinach i stwierdziła żeby za dużo ciuszków nie kupować na początek bo dziecko szybko rośnie. Dopiero zacząć kupować ciuszki jak będzie miało dziecko pol roku 😂😂😂
 
reklama
Do góry