reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja wróciłam właśnie do domu . Wszystko ok ,serduszko bije ,termin na 28 lutego z USG 27 . Lekarz przepisał mi acard 150 nigdy nie brałam i mam obawy . Proponował zastrzyki ,ale się wystraszyłam i mówił ,że może być akard .
A dlaczego właściwie dostałaś acard, jakie objawy albo co wskazuje żeby go brać?
 
reklama
Byłam dzisiaj na prenatalnych i wszystko ok ☺️ jestem trochę przeczulona po wcześniejszych przejściach. Dziwi mnie jedynie z ciążą wydaje się starszą o tydzień od terminu z miesiączki czyli duże dziecko rośnie po mężu 😉🌻
Wspaniale, zazdroszczę, że masz to już za sobą 😊
 
Tak tak. Dokładnie, tak jak ja 😂 ja po prostu jestem bardzo ugodowa ale nie znaczy że ktoś może mną kierować 🤷‍♀️ po prostu za dużo się nie odzywam 😅 a swoje zrobię tak jak uwazam
Ja tak samo 😄 a złote rady wpuszczam jednym uchem, a drugim wypuszczam i robię po swojemu. Oczywiście nie wszystkie rady są złe, ale nie da się ukryć, że ponad 30 lat temu inaczej wychowywało się dzieci, a teściowa nie do końca może to pojąć 😅 ogólnie była spoko, dopóki nie urodził się nam syn, teraz uwielbia się wtrącać, wszystko musi wiedzieć i przeżywa okropnie nawet jego katar 🤦‍♀️
 
Jezu, myślałam, że tylko ja tak mam z tymi spacerami bez celu. Nie lubię też placów zabaw, gdzie za takim małym dzieckiem trzeba latać i udawać, że to świetna sprawa ;) Z synem starszym na rower pójdę, na jakiś spacer to zupełnie inaczej.
Ja plac zabaw lubię, ale tylko dlatego ze młoda mi nie jojczy i niw trzyma się nogi 🤣 ale tak, już nie mogę się doczekać aż będzie taka kumata na rower bądź wyjście na lody.
 
reklama
Ja tak samo 😄 a złote rady wpuszczam jednym uchem, a drugim wypuszczam i robię po swojemu. Oczywiście nie wszystkie rady są złe, ale nie da się ukryć, że ponad 30 lat temu inaczej wychowywało się dzieci, a teściowa nie do końca może to pojąć 😅 ogólnie była spoko, dopóki nie urodził się nam syn, teraz uwielbia się wtrącać, wszystko musi wiedzieć i przeżywa okropnie nawet jego katar 🤦‍♀️
Tymbardziej że już mi mówiła dawno ze ona pomogła bratowej dzieci wychować, bo jej mama była za granicą to i mnie pomoże 😂 czyli to była sugestia po prostu taka dyskretna 😂
 
Do góry