reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Wizytę mam we wtorek ale na ten moment i tak już nic więcej mi nie dadzą prócz luteiny i dupka. Jeśli ciąża ma umrzeć to umrze...
No ale czytałam że jest wiele kobiet które plamily a szczęśliwie donosiły więc nadzieja umiera ostatnia.. Na razie wiem, że tam już na pewno jest 2mm dzidziuś i będzie mi bardzo ciężko pogodzić się ze strata.. 😔
No jasne, plamienia nie zawsze oznaczają, że z ciąża dzieje się coś złego, ale oczywiście trzeba na bierząco sprawdzać. Na majowych mamach pamietam, ze parę dziewczyn miało plamienia i wszystkie donosiły. Trzeba być dobrej myśli 💕
 
Wizytę mam we wtorek ale na ten moment i tak już nic więcej mi nie dadzą prócz luteiny i dupka. Jeśli ciąża ma umrzeć to umrze...
No ale czytałam że jest wiele kobiet które plamily a szczęśliwie donosiły więc nadzieja umiera ostatnia.. Na razie wiem, że tam już na pewno jest 2mm dzidziuś i będzie mi bardzo ciężko pogodzić się ze strata.. 😔
Moja koleżanka tez plamila i urodziła zdrowa córeczkę dzień po mnie. Dużo dziewczyn tak ma. Trzeba być dobrej myśli i na pewno wszystko będzie dobrze ❤️
 
Wizytę mam we wtorek ale na ten moment i tak już nic więcej mi nie dadzą prócz luteiny i dupka. Jeśli ciąża ma umrzeć to umrze...
No ale czytałam że jest wiele kobiet które plamily a szczęśliwie donosiły więc nadzieja umiera ostatnia.. Na razie wiem, że tam już na pewno jest 2mm dzidziuś i będzie mi bardzo ciężko pogodzić się ze strata.. 😔
No wiadomo . Ja byłam w czwartek to 1,8 mm . Ale i tak się boje bo naczytałam się ze serduszko może nie bić itp . Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i trzymam kciuki :)
 
No wiadomo . Ja byłam w czwartek to 1,8 mm . Ale i tak się boje bo naczytałam się ze serduszko może nie bić itp . Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i trzymam kciuki :)
Też się to czytałam. Przyjaciółce się tak zdarzyło, ale myśleć pozytywnie musimy. Stres nam nie pomoże. Ja pp tych wpisać o poronieniach nie mogę spać, bo myślę o tym i się boję 😔
 
Spoko, ja mam na stanie 7 miesięczniaczkę 😅 jeśli wszystko pójdzie dobrze to różnica między bobo1 a bobo2 wyniesie 16 miesięcy.
ja jestem w 4 ciąży . Między pierwszą dwójką jest 15 miesięcy różnicy , więc powiem powodzenia 😅 teraz będę miała między druga parka różnice nie całych 2 lat 🙈
 
Dziewczyny, może się orientujecie w temacie. W lipcu miałam przejść na wychowawczy, ale jeszcze nie złożyłam wniosku. Jakbym chciała pójść na L4 z kodem B to muszę przyjść ten jeden dzień do pracy?
 
Dziewczyny, może się orientujecie w temacie. W lipcu miałam przejść na wychowawczy, ale jeszcze nie złożyłam wniosku. Jakbym chciała pójść na L4 z kodem B to muszę przyjść ten jeden dzień do pracy?
ja nie wracałam, poinformowałam pracodawcę o drugiej ciąży , wzięłam na ten jeden dzień zaległy urlop ( uzbierało się go sporo, a po macierzyńskim możesz wybrać cały zaległy ciagiem)u na nastep y dzień już zwolnienie. Czyli ten jeden dzień wzowiłam pracę, tyle, że na urlopie. Zagrałam z pracodawcą w otwarte karty...bo wychowawczego nie można wziąć na 1 dzień...
 
reklama
Tak oczywiście doradził mi pracodawcą, jak mi powiedziałam o ciazy. Im się nie opłaca, żebyś wracała na jeden dzień, żeby dać zwolnienie ;)
 
Do góry