reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Czy któraś mama bierze duphaston ? Jestem w 5 tyg miałam bóle podbrzusza i teraz tak po tym leku nic kompletnie nie czuje i się tak zastanawiam czy wszystko dobrze czy tak to działa ?
Biorę od wczoraj dupka i luteinę. W pierwszej ciąży nie miał wpływu na bóle..

Dziewczyny u mnie dziś plamienia nadal są, brązowe. Ciekawa jestem czy ta ciąża się utrzyma.
 
reklama
Hej ja dziś powiedzialam mężowi o ciąży, dostał taki oto prezent ode mnie.
To nasza 6 ciąża, 4 donoszone i cudowne dzieci poprzednia niestety poronienie w 8 tyg 😞
Teraz się uda musi się udać 😍.
Narazie oprócz bolących piersi i zmęczenia żadnych innych objawów.
 

Załączniki

  • 20220604_143459.jpg
    20220604_143459.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 156
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć 🙂 dzisiaj robiłam test i wyszły piękne dwie kreski 4 dni przed miesiączka. To nasz pierwszy cykl starań i od razu udało się aż sama byłam w szoku. Mam na imię Justyna. Za chwile mam 30 lat. Jest to moja 3 ciąża. Pierwsza niestety była ciąża biochemiczna. Druga ciąża z której jest mój wspaniały synuś Franuś w lipcu będzie miał dwa latka. Jutro będę umawiać się na wizytę do mojego lekarza mam nadzieje ze złapie się na jakiś wolny termin jeszcze w czerwcu 🙂 z objawów rano miałam słabe mdłości i niechęć do jedzenia i od wczoraj mam lekkie zawroty głowy.
 
I ja się nieśmiało witam. Dziś na dwóch testach dwie kreski, co było dla mnie kompletnym zaskoczeniem 🥺 mamy już córeczkę, dopiero co skończyła rok, cały czas karmię ją piersią. Totalny HNB, więc będzie nam mega ciężko. Dopiero zaczęłam brać leki na depresję, a tu bum… Na razie na nic się nie nastawiam, zobaczymy.Kusi mnie, by już pójść do lekarza, bo przez cała poprzednia ciąże musiałam przyjmować heparynę, miałam niski progesteron, nie wiem jak teraz
 
Ostatnia edycja:
I ja się nieśmiało witam. Dziś na dwóch testach dwie kreski, co było dla mnie kompletnym zaskoczeniem 🥺 mamy już córeczkę, dopiero co skończyła rok, cały czas karmię ją piersią. Totalny HNB, więc będzie nam mega ciężko. Dopiero zaczęłam brać leki na depresję, a tu bum… Na razie na nic się nie nastawiam, zobaczymy.Kusi mnie, by już pójść do lekarza, bo przez cała poprzednia ciąże musiałam przyjmować heparynę, miałam niski progesteron, nie wiem jak teraz
Witamy, rozgosc się :) ja od wczoraj na luteinie i duphastonie a dziś cały dzień plamienia 😔 u mnie rok i 4 miesiące córka.
 
Witamy, rozgosc się :) ja od wczoraj na luteinie i duphastonie a dziś cały dzień plamienia 😔 u mnie rok i 4 miesiące córka.

Witamy, rozgosc się :) ja od wczoraj na luteinie i duphastonie a dziś cały dzień plamienia 😔 u mnie rok i 4 miesiące córka.
Witamy, rozgosc się :) ja od wczoraj na luteinie i duphastonie a dziś cały dzień plamienia 😔 u mnie rok i 4 miesiące córka.
Właśnie czytam wątek od początku, taka mała różnica wieku to będzie na początku hardkor… myślałam, że tylko ja będę taka „szalona” 🤣
 
Dziewczyny jakie są normy progesteronu dla pierwszych dni ciąży ?4 tydzień? Jutro lecę zrobić wraz z beta ;)

Prawidłowe poziomy progesteronu podczas ciąży:​

 
reklama
A mnie jeszcze dziś na dodatek złapała rwa kulszowa .. w pierwszej ciąży tez miałam ale pod koniec ciąży . Ale no to było 10 lat temu starość 🤣
 
Do góry