reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziewczyny, od dwóch dni czuję się nie najlepiej. Przestałam wymiotować, ale mam mocne nudności I boli podbrzusze dość mocno (tak żebym się obudziła) typowo jak na okres. Jutro mam wizytę u prowadzącego lekarza. Myślicie, że powinnam się martwić? Żadnej krwi, wydzieliny brązowej nie mam.
 
reklama
Dziewczyny, od dwóch dni czuję się nie najlepiej. Przestałam wymiotować, ale mam mocne nudności I boli podbrzusze dość mocno (tak żebym się obudziła) typowo jak na okres. Jutro mam wizytę u prowadzącego lekarza. Myślicie, że powinnam się martwić? Żadnej krwi, wydzieliny brązowej nie mam.
Też mam takie same odczucia
 
Witajcie, można się jeszcze do Was przyłączyć?? Jeśli wszystko pójdzie dobrze termin porodu będę miała na 10.02. To już moja 4 ciąża z czego mam przy sobie tylko synka.
Grabarzenka z plamieniami nie jesteś sama. U mnie 1 dzień przed @ hcg 108, ale tego samego dnia zaczęły się brazowe plamienia, a wieczorem delikatnie różowe krwawienie. Kolejnego dnia już tylko ciemni brązowa wydzielina, ale dużo jej. Hcg przy tym wzrasta prawidłowo. To już 5 dzień jak mam te plamienia, ale robią się coraz słabsze i jaśniejsze. Dzwoniłam od razu do swojego lekarza, dał mi duphostan, luteinę i No spe mam łykać. I oczywiście od razy zwolnienie I nakaz jak najwięcej leżeć.
 
Witajcie, można się jeszcze do Was przyłączyć?? Jeśli wszystko pójdzie dobrze termin porodu będę miała na 10.02. To już moja 4 ciąża z czego mam przy sobie tylko synka.
Grabarzenka z plamieniami nie jesteś sama. U mnie 1 dzień przed @ hcg 108, ale tego samego dnia zaczęły się brazowe plamienia, a wieczorem delikatnie różowe krwawienie. Kolejnego dnia już tylko ciemni brązowa wydzielina, ale dużo jej. Hcg przy tym wzrasta prawidłowo. To już 5 dzień jak mam te plamienia, ale robią się coraz słabsze i jaśniejsze. Dzwoniłam od razu do swojego lekarza, dał mi duphostan, luteinę i No spe mam łykać. I oczywiście od razy zwolnienie I nakaz jak najwięcej leżeć.
Kurcze, u mnie tylko taki problem ze nie mogę leżeć... Niespełna poltoraroczniak na pokładzie nie pozwala odpoczywać. Ale staram się jak mogę nie forsować. Myślisz że są szanse, że będzie ok? Martwi mnie to dzisiejsze plamienie... Niby na USG było ok, ale czy serduszko się pojawi i dziecko będzie rosło. To będa trudne tygodnie. 😒
 
Hej, u mnie wczoraj beta 1288, w środę było 542, wiec niby w normie przyrost. Wizyta w następna środę. Mam zapisana luteinę 2 razy dziennie, bo progesteron 13 z hakiem. Dziwi mnie ze nie mam żadnych mdłości ani wymiotów - nie pamietam kiedy mi się zaczęły w ostatniej ciąży 🧐
 
Kurcze, u mnie tylko taki problem ze nie mogę leżeć... Niespełna poltoraroczniak na pokładzie nie pozwala odpoczywać. Ale staram się jak mogę nie forsować. Myślisz że są szanse, że będzie ok? Martwi mnie to dzisiejsze plamienie... Niby na USG było ok, ale czy serduszko się pojawi i dziecko będzie rosło. To będa trudne tygodnie. 😒

Tak mam ogromną nadzieje, że będzie wszystko dobrze. Ja tez nie leżę plackiem cały dzień. Plamienia się zdażają i nie zawsze jest to znak, że dzieje się coś złego. Wiadomo różnie bywa. Na własnej skórze przerobiłam dwa poronienia, za pierwszym razem zero oznak, że dzieje się coś złego, drugi raz inna historia bo od początku rozwijało się nie tak jak trzeba i szanse były 50/50. Z kolei w szczęśliwej ciąży też miałam około 6 tc plamienia, ale wzięłam zwolnienie, luteinę, leżałam i zaraz wszystko wróciło do normy.
 
Czy któraś mama bierze duphaston ? Jestem w 5 tyg miałam bóle podbrzusza i teraz tak po tym leku nic kompletnie nie czuje i się tak zastanawiam czy wszystko dobrze czy tak to działa ?
 
reklama
Do góry