reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ehh laski zazdroszcze teściowych.. moja to istna zołza.. nie lubila mnie już zaczym mnie poznała, na każdym kroku mi dogryza i robila wszystko żeby rozbic nasz zwiazek, a jest mila tylko jak coś potrzebuje..ale to dluga historia i uczę się do tej sytuacji przyzwyczajać, w sensie jak najmniejszy kontakt..
Ale dzis mnie spotkała kolejna przykra sytuacja ze strony tej rodziny.. bratanica mojego K. W sierpniu rodzi.. i "ukradła" mi imie dla ewentualnego syna😔 Kiedys wspominałam ze jak będę miala dzieci to będzie Kubuś i Klara. No i dzis sie dowidzialam ze ona da na imię synowi Kuba. Mówiąc mi to z uśmiechem:" Tobie sie tez te imie podobało nie?" Ehh wiem ze urodzi pierwsza i ze ja mogę mieć corke( choc czuje ze to będzie syn), ale zrobilo mi się przykro bo mialam te imiona wybrane juz od 6 lat jak zaczęliśmy się starać 😔
Wiesz co nie przejmuj się. Jak taka zołza to pewnie i tak się skończy na minimalnie możliwym kontakcie. Nazywaj dziecko jak tylko masz ochotę i nie daj sobie psuć radości. Pamiętaj rodziny się nie wybiera, ale zawsze możesz się od nich odciąć.
 
reklama
Witajcie, nie wiem czy mam być w styczniu czy w lutym bo termin z aplikacji mam 28 styczeń ale lekarka mówi że ciąża jest o tydzień młodsza wg CRL ale to niby za wcześnie żeby zmieniać wiek ciąży... no to przychodzę do was tu 😊 jestem teraz albo 8+3 albo 9+3 🤪
cześć😄ja wg usg mam ciaze Tydzień starsza i termin wychodzi mi na 30.01
 
A przestan. Nawet na to nie patrz.jak podoba Ci sie to nazywaj tak ♥️
u mojego w rodzinie teściowa i jej bratowa mają synów Wojtków, podobało im się i oboe tak dały. Nikomu to nie przeszkadza :) 😀 a spotykamy się często, bo to bliska rodziną. Ja miałam też wybrane już wcześniej imiona i wiecie, co ...z synem wytrwałam, ale córce zmieniłam imię już na łóżku pogodowym 🤣nagle mnie naszło...I wszyscy po porodzie mowia, jest już nasza Madzia a ja do nich, że to Jagoda 🤣🤣- oczywiście był komentarz, że Jagoda ??? Ale mnie to nie obeszło...mi i mężowi się podoba. Teraz mamy naszą czarną Jagódke- zmiana była spowodowana mi tym, że położna powiedziała widzę już , główkę z czarnymi włoskami😆
 
Dziewczyny ja wczoraj miałam wizytę! Mamy serduszko i 1,33 cm człowieka ❤️
Mój lekarz nie słuchał serca tylko stwierdził ze bije. A jak u Was ?
u mnie też nie słuchał, bo twierdzi, że to za wcześnie na słuchanie ❤, a byłam 8 +2. Każdy lekarz chyba inaczej do tego słuchania podchodzi. Jedni uważają, że to szkodliwe inni nie...
 
Dziewczyny, macie może takie nagłe napady głodu? Jadłyście np. 20 minut temu, a nagle znów was łapie taki mocny głód, że aż wam słabo i niedobrze?
Jestem na etapie, kiedy nie wiem, czy jeść czy wymiotować 🤦🏼‍♀️
 
Dziewczyny, macie może takie nagłe napady głodu? Jadłyście np. 20 minut temu, a nagle znów was łapie taki mocny głód, że aż wam słabo i niedobrze?
Jestem na etapie, kiedy nie wiem, czy jeść czy wymiotować 🤦🏼‍♀️
tak, tak, tak 🤣🤣🤣🤣 ie jesteś sama....nie jem to mnie ssie aż boli żołądek, zjem i jest gorzej, bo pełno i niedobrze i tak sobie trwam
 
Dziewczyny, macie może takie nagłe napady głodu? Jadłyście np. 20 minut temu, a nagle znów was łapie taki mocny głód, że aż wam słabo i niedobrze?
Jestem na etapie, kiedy nie wiem, czy jeść czy wymiotować 🤦🏼‍♀️
Ja tak mam, może nie po 20 minutach, ale np zjem porządny obiad, mija godzina a mnie właśnie dopada taki wilczy głód. W nocy czasem tak samo. To po prostu musi samo przejść chyba
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które już mają dzieci. Od którego miesiąca robiłyście wyprawkę? Oczywiście wiem że teraz to jeszcze dużo za szybko. Tam jakiś pojedynczy ciuszek ok. Ja mam plan na jesień zacząć coś ogarniać tak już bardziej. A teściowa Oczywiście musiała wtrącić swoje 3 grosze i mówi że najwcześniej to w 7 miesiącu najlepiej kupować. Jak to u Was było? I jak zamierzacie właśnie zacząć?
 
Do góry