reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Cześć, chciałabym dołączyć do grupy, termin wg miesiączki 29. Styczeń ale wg USG tydzień później a więc w lutym. To mój 9 tydzien ciąży. 1 poród przez CC cięcie z którego mam 9 letniego syna i niestety jedno poronienie za mną. Mam nadzieję, że teraz się uda 🙂. Byłam na lutowkaxh dokładnie 10 lat temu 😁gdy byłam w ciąży w synem. Chętnie do Was dołączę:)
O a ja mam 9 letnia córkę 😁 tylko z lipca
 
reklama
Dziewczyny, macie może takie nagłe napady głodu? Jadłyście np. 20 minut temu, a nagle znów was łapie taki mocny głód, że aż wam słabo i niedobrze?
Jestem na etapie, kiedy nie wiem, czy jeść czy wymiotować 🤦🏼‍♀️
Tak jadłam z pół h temu i znowu czuje się głodna i jeszcze tak mnie spanie łapie ze zaraz usnę na stojąco 😅
 
Mam pytanie do dziewczyn które już mają dzieci. Od którego miesiąca robiłyście wyprawkę? Oczywiście wiem że teraz to jeszcze dużo za szybko. Tam jakiś pojedynczy ciuszek ok. Ja mam plan na jesień zacząć coś ogarniać tak już bardziej. A teściowa Oczywiście musiała wtrącić swoje 3 grosze i mówi że najwcześniej to w 7 miesiącu najlepiej kupować. Jak to u Was było? I jak zamierzacie właśnie zacząć?
Ja planuje październik - listopad . Ogólnie z córka to praktycznie w czerwcu dopiero zaczęłam kompletować a urodzona w lipcu . Ale co ja miałam 20 lat to szczerze mało człowiek wiedział i jakoś się nie przejmował ze nie ma tego czy tamtego 🤷‍♀️ A teraz człowiek dojrzalszy inaczej podchodzi :)
 
Mam pytanie do dziewczyn które już mają dzieci. Od którego miesiąca robiłyście wyprawkę? Oczywiście wiem że teraz to jeszcze dużo za szybko. Tam jakiś pojedynczy ciuszek ok. Ja mam plan na jesień zacząć coś ogarniać tak już bardziej. A teściowa Oczywiście musiała wtrącić swoje 3 grosze i mówi że najwcześniej to w 7 miesiącu najlepiej kupować. Jak to u Was było? I jak zamierzacie właśnie zacząć?
ja w pierwszej ciąży w 10 tygodniu kupiłam łóżeczko 🤣
 
od kawy i mleka...jak tylko pomyślę , to już mi niedobrze...aaa I mocne zapach perfumy , zapachy w aucie to wszystko działa drażniąco.
Właśnie z perfumami mam to samo. Wcześniej mi nie przeszkadzały a teraz te same właśnie mnie drażnią bardzo czasem do tego stopnia ze nie używam żadnych
 
Ja sobie wmawiam, że mnie słodycze odrzucają xD Kategorycznie w trakcie ciąży powinnam schudnąć, więc tak jest łatwiej. Również po południu nie tykam owoców, tylko na drugie śniadanie. A tak serio od niczego mnie nie odrzuca, a ciągnie i to masakrycznie do sushi. Zanim się zorientowałam, że w ciąży jestem codziennie sobie mały zestaw sushi kupowałam xD Czuję silniej zapachy, szczególnie irytują mnie kobitki z silnymi słodkimi perfumami. Ale nie mdli, tylko irytuje.
 
reklama
ja w pierwszej ciąży w 10 tygodniu kupiłam łóżeczko 🤣
Ja bym tez chętnie już zaczęła tez kupować, ale mam źle doświadczenia z pierwszej ciazy, która straciłam w 8 tygodniu a doowiedzialam się dopiero w 11 ze serce nie bije. Dlatego też trochę mam strach. Ale myślę że tym razem wszystko będzie dobrze
 
Do góry