reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Witajcie, nie wiem czy mam być w styczniu czy w lutym bo termin z aplikacji mam 28 styczeń ale lekarka mówi że ciąża jest o tydzień młodsza wg CRL ale to niby za wcześnie żeby zmieniać wiek ciąży... no to przychodzę do was tu 😊 jestem teraz albo 8+3 albo 9+3 🤪
Ja mam 9+5 lub 9+3 sama już się pogubiłam 🤣 każdy lekarz co innego mówi . Także mam termin 28/30 styczeń . Ale tu jest miło i wygodnie 😁 jeszcze mnie tu nikt nie przegonił xd
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was była równo w 6 tygodniu na usg i było widać fasolę z serduszkiem? W poniedziałek mam wizytę kolejna. Już mnie stres bierze 😕
Ja byłam według om 6+1 ale na zdjęciu mam napisane 6+0 i u mnie nie było serduszka, niby jakiś cień tętna był ale ja nic nie widziałam nawet zarodek nie był zbyt widoczny według mnie😅 wstawiam ci zdjecie ale oczywiście u ciebie może być inaczej
 

Załączniki

  • 4B3BA987-E938-487F-B6D2-1AFC1D89C0E9.jpeg
    4B3BA987-E938-487F-B6D2-1AFC1D89C0E9.jpeg
    731,7 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Cześć, chciałabym dołączyć do grupy, termin wg miesiączki 29. Styczeń ale wg USG tydzień później a więc w lutym. To mój 9 tydzien ciąży. 1 poród przez CC cięcie z którego mam 9 letniego syna i niestety jedno poronienie za mną. Mam nadzieję, że teraz się uda 🙂. Byłam na lutowkaxh dokładnie 10 lat temu 😁gdy byłam w ciąży w synem. Chętnie do Was dołączę:)
 
Do góry