reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Koniec rozmowy, bo widzę że piaskownica przenosi się wszędzie tam, gdzie pojawiają się szanowne panie z wątku staraczkowego (także te, które w ciąży nie są, a przynajmniej się nie chwaliły). Zdrowia wam, dziewczyny, I waszym dzieciom, także przyszłym. Oby były mądrzejsze od was.
Myślę, że nie ma tu osób niechcianych. Polecam olać spory i cieszyć się tym co jest 😊 tu jest inny wątek i nie ma co wracać do poprzedniego. Tu kazda jest mile dziwiana ❤
 
reklama
Gratulacje!

Czytałam, że max 200mg można, ale jak jesteś w stanie odstawić to może warto? Idę dziś do giną, mogę się zapytać, jeśli chcesz? 😊
Bardzo chętnie, szczególnie ze to bladzioch bladzioch. Nie umiem wyliczyć terminu… mnie bez kawy mega boli głowa i dziś pewnie jeszcze wypije jakaś słaba żeby przeżyć, a potem będę mogła najwyżej odstawić :) a tak się zle wczoraj czułam i mM mówi: rób test 😅😝😝
 
Dziewczyny, czy u którejś z Was zaczęły się już nudności i wymioty?
Czytałam, że pojawiają się szybciej i są bardziej nasilone w ciążach Np. Bliźniaczych. Mój narzeczony jest z bliźniaków😅 oby nie trafiło sie co pokolenie bo jako pierwsza ciąża to przerażająca myśl 😁
u mnie już są nudności, a zaczęłam 5 Tydzień, czyli świeża sprawa ;) 😉 u mnie są miłości wieczorem i bóle żołądka...w poprzednich w ciążach też miałam.
 
Bardzo chętnie, szczególnie ze to bladzioch bladzioch. Nie umiem wyliczyć terminu… mnie bez kawy mega boli głowa i dziś pewnie jeszcze wypije jakaś słaba żeby przeżyć, a potem będę mogła najwyżej odstawić :) a tak się zle wczoraj czułam i mM mówi: rób test 😅😝😝
Zrób betę, mniej więcej będziesz znala tydzień 😁
 
Gratulacje!

Czytałam, że max 200mg można, ale jak jesteś w stanie odstawić to może warto? Idę dziś do giną, mogę się zapytać, jeśli chcesz? 😊
w pierwszej ciazy odstawiłam i cierpiałam 😅pod koniec uświadomiono mnie w szkole rodzenia, że dwie filiżanki dziennie można...w drugiej już piłam normalnie dwie słabe do końca ciazy i tak samo potem podczas KP. Trochę przyjemnością trzeba sobie zostawić w tym stanie 😃😀szczególnie, że można.
 
reklama
Do góry