reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziewczyny a ja zaglądam życzyć wam nudnych, bezproblemowych ciąż i szybkich porodów 🙂 Moja córka jest z lutego 2022 i aż mi się ciepło na serduchu zrobiło jak zobaczyłam wasz wątek ❤ Kupę pięknych wspomnień. Rośnijcie wszystkie zdrowo i szczęśliwie 💕
dzięki 😃 moja jest z lutego 2021 🤣
 
reklama
Zostałam zmieszana z błotem, wyzwana od żmij, szmatławców i trolli za szczere życzenia wszystkiego dobrego i zwrócenie uwagi, że może zachowanie niektórych osób jest nieco niewłaściwe do miejsca, w ktorym się znajdują. Zresztą, myślę że koleżanka Pluto_nova chętnie przedstawi swój punkt widzenia w którymś momencie.

🙏
widzę, że się mnie uczepiłaś, a nawet słowem się do Ciebie nie odezwałam 🤨
 
Koniec rozmowy, bo widzę że piaskownica przenosi się wszędzie tam, gdzie pojawiają się szanowne panie z wątku staraczkowego (także te, które w ciąży nie są, a przynajmniej się nie chwaliły). Zdrowia wam, dziewczyny, I waszym dzieciom, także przyszłym. Oby były mądrzejsze od was.
🤔🤔🤔
 
Koniec rozmowy, bo widzę że piaskownica przenosi się wszędzie tam, gdzie pojawiają się szanowne panie z wątku staraczkowego (także te, które w ciąży nie są, a przynajmniej się nie chwaliły). Zdrowia wam, dziewczyny, I waszym dzieciom, także przyszłym. Oby były mądrzejsze od was.
Well… sama tę piaskownicę tu przeniosłaś i jeszcze uczepiłaś się Bogu winnej użytkowniczki. Brzmi jak jakiś kompleks trochę…
 
reklama
Dziewczyny, czy u którejś z Was zaczęły się już nudności i wymioty?
Czytałam, że pojawiają się szybciej i są bardziej nasilone w ciążach Np. Bliźniaczych. Mój narzeczony jest z bliźniaków😅 oby nie trafiło sie co pokolenie bo jako pierwsza ciąża to przerażająca myśl 😁
 
Do góry