reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Jestem po pierwszej wizycie w luxmedzie! Nie mogłam się doczekać. Pęcherzyk jest, więc ciąża na 100% jest 😁 na serduszko za wcześnie i mam powtórzyć za tydzień, może się pojawi już. Trochę się cieszę, bo wiem że jest, ale też martwię czy zabije serduszko. Staram się myśleć pozytywnie. Za tydzień idę prywatnie do lekarza, który będzie przyjmował poród. Trzymajcie za nas kciuki!😁
no i super! Kciuków nie puszczam do kolejnej wizyty 😁
 
reklama
Nie mam zadnych dolegliwości i się zastanawiam czy wszystko ok , a wizyta dopiero 22 czerwca , jak żyć jeszcze trzy tygodnie bez wiedzy ?? 😱😱
 
Nie mam zadnych dolegliwości i się zastanawiam czy wszystko ok , a wizyta dopiero 22 czerwca , jak żyć jeszcze trzy tygodnie bez wiedzy ?? 😱😱
to ja dzień po Tobie 😂 Mam tylko (jak na razie) ciągania brzucha, od czasu do czasu jajniki się odzywają, syfa przy ustach i braku okresu
 
Jestem po pierwszej wizycie w luxmedzie! Nie mogłam się doczekać. Pęcherzyk jest, więc ciąża na 100% jest 😁 na serduszko za wcześnie i mam powtórzyć za tydzień, może się pojawi już. Trochę się cieszę, bo wiem że jest, ale też martwię czy zabije serduszko. Staram się myśleć pozytywnie. Za tydzień idę prywatnie do lekarza, który będzie przyjmował poród. Trzymajcie za nas kciuki!😁
który tydzień wg USG?
 
reklama
Do góry