reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
u mnie już są nudności, a zaczęłam 5 Tydzień, czyli świeża sprawa ;) 😉 u mnie są miłości wieczorem i bóle żołądka...w poprzednich w ciążach też miałam.
Mnie zemdliło w pon w pociągu, i wczoraj do 15 koszmarne mdłości. Ale czy to może być tak szybko? Czy coś czymś przytrulam? Tego nie wiem. Okaże się
 
OM 7 maja :) wiec to jest uchwycony sam początek :) chyba wypije taka słaba bo trzeba iść do pracki dziś :) betę planuje zrobić jutro i w sobotę bo w piątek nie mogę powtórzyć bo rano jadę w gościnę :p
ja OM 6.05 ;) Dzisiaj mam termin miesiączki 😝
Ja jeszcze nie doszłam do etapu mdłości i mam nadzieję, że tak jak w dwóch poprzednich ciążach mnie to ominie 😂
 
To moja pierwsza ciąża, a mam 32 lata :p No ale super, teraz aby wszystko było zdrowo i dobrze 🥰

Będzie na pewno :)
Ja nie mam mdłości, w pierwszej ciąży troszkę miałam..
Też mam dwie wizyty - 07.06 i 14.06.
Pierwsza w luxmedzie bo mam w pakiecie a druga prywatnie u lekarza prowadzącego, który mam nadzieję będzie mi robił cięcie 😃
Takie mam marzenia, hehe...
 
Będzie na pewno :)
Ja nie mam mdłości, w pierwszej ciąży troszkę miałam..
Też mam dwie wizyty - 07.06 i 14.06.
Pierwsza w luxmedzie bo mam w pakiecie a druga prywatnie u lekarza prowadzącego, który mam nadzieję będzie mi robił cięcie 😃
Takie mam marzenia, hehe...
to ja tez dwie wizyty 😂 Pierwsza 23.06 (to będzie 7 tydzień) prywatnie z pakietu Medicover, a na NFZ u Pani ginekolog ze szpitala 4.07 😉
 
Bardzo chętnie, szczególnie ze to bladzioch bladzioch. Nie umiem wyliczyć terminu… mnie bez kawy mega boli głowa i dziś pewnie jeszcze wypije jakaś słaba żeby przeżyć, a potem będę mogła najwyżej odstawić :) a tak się zle wczoraj czułam i mM mówi: rób test 😅😝😝
Lekarz w luxmedzie powiedziała, że jedna słaba kawa dziennie może być 😊
 
reklama
Jestem po pierwszej wizycie w luxmedzie! Nie mogłam się doczekać. Pęcherzyk jest, więc ciąża na 100% jest 😁 na serduszko za wcześnie i mam powtórzyć za tydzień, może się pojawi już. Trochę się cieszę, bo wiem że jest, ale też martwię czy zabije serduszko. Staram się myśleć pozytywnie. Za tydzień idę prywatnie do lekarza, który będzie przyjmował poród. Trzymajcie za nas kciuki!😁
 

Załączniki

  • 20220601_111616.jpg
    20220601_111616.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 118
Do góry