reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dobry wieczór pozwolicie dołączyć?
Przed 21 robilam 2 różne testy słabiutkie 2 kreski jutro przy okazji badań tarczycy planuje zrobic betę.
Testy robione 2 dni przed spodziewaną miesiaczką

Hej! Gratulacje!😍
Nieśmiało się witam z wcześnie wyłapaną ciążą. Pozytywny test w niedzielę i tak samo pozytywna beta, choć niziutkie (9), dziś robiłam powtórkę i beta 27 (przyrost 200%). Podchodzę dość ostrożnie ze względu na biochemia w grudniu, ale czuję, że będzie dobrze :) Jutro termin okresu 😉

Witamy! 😍

Dziewczyny jak to jest możliwe, że mam dziś brzuch jak w 15 tygodniu? 😱
 
reklama
Hej! Gratulacje!😍

Witamy! 😍

Dziewczyny jak to jest możliwe, że mam dziś brzuch jak w 15 tygodniu? 😱
wzdęcia. Na początku są od progesteronu. Ponoć norma :)

Ja dziś zrobiłam sobie test na pamiątkę i w końcu się pięknie wybarwil :)
 

Załączniki

  • e99c2f66-9145-4bb0-b2a5-cc26f4e2a096.jpg
    e99c2f66-9145-4bb0-b2a5-cc26f4e2a096.jpg
    62,5 KB · Wyświetleń: 213
wzdęcia. Na początku są od progesteronu. Ponoć norma :)

Ja dziś zrobiłam sobie test na pamiątkę i w końcu się pięknie wybarwil :)
Na mojego męża dziś czeka niespodzianka jak wróci z pracy (ma drugie zmiany), bo jeszcze nic nie wie 😁
 

Załączniki

  • 7C086615-F9EA-4E84-8829-FF9DB5D28458.jpeg
    7C086615-F9EA-4E84-8829-FF9DB5D28458.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 270
Nieśmiało się witam z wcześnie wyłapaną ciążą. Pozytywny test w niedzielę i tak samo pozytywna beta, choć niziutkie (9), dziś robiłam powtórkę i beta 27 (przyrost 200%). Podchodzę dość ostrożnie ze względu na biochemia w grudniu, ale czuję, że będzie dobrze :) Jutro termin okresu 😉
Ja dziś robilam betę jutro termin miesiączki, beta dzis 66,19 kolej a w piątek po 72h niestety pracuje w czwartek. Szczerze bardzo się boję bo jestem po pustym jaju w listopadzie ...
Mam nadzieję ze tym razem wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry