reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Klauduska, to normalne, szyjka zaczyna się przygotowywać-tak mówiła mi położna, no i dziecko schodzi coraz niżej do kanału rodnego.
Ja mam takie bóle właśnie już 3 tydzień, są paskudne, te przed okresem to pikuś, czuję się jakbym miała mieć miesiączkę roku :)
Niech Cię małż masuje :)
 
reklama
U mnie tak wyglądały bóle porodowe jak rozwierała się szyjka. Jak są regularnie to szybko do szpitala.
Sonia ja wczoraj wypróżniłam się pierwszy raz po porodzie. Niby tylko skóra pękła ale ja mało nie płakałam ale ulga wielką. I tak było lepiej niż ostatnio po nacięciu
 
Barnek gratulacje [emoji258][emoji258][emoji258]
My od wczoraj w domu, wreszcie może odpocznę. Zaczęłam mocniej krwawić i się zastanawiam czy to dobrze, myśle ze mogłam się trochę przeciążyć w szpitalu, bo trochę walczyłam z synkiem by pod tymi lampami siedział. Ciagle wstawanie w nocy, głaskanie po główce i uspokajanie.
Dziewczyny pytanie, czy małą kawę jak karmie piersią to można? Mam taką ochotę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek gratulacje [emoji258][emoji258][emoji258]
My od wczoraj w domu, wreszcie może odpocznę. Zaczęłam mocniej krwawić i się zastanawiam czy to dobrze, myśle ze mogłam się trochę przeciążyć w szpitalu, bo trochę walczyłam z synkiem by pod tymi lampami siedział. Ciagle wstawanie w nocy, głaskanie po główce i uspokajanie.
Dziewczyny pytanie, czy małą kawę jak karmie piersią to można? Mam taką ochotę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Z tego co położna mówiła, to jeśli pilo się kawę w ciąży to pozniej kp tez można:), ale może niech wypowiedzą sie doświadczone mamy. Ja mam zamiar pic jedna kawe z mlekiem tak jak do tej pory.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ją tam piję normalnie tylko raczej po nakarmieniu małej. No i od lat nie piję zwykłej tylko o poranku z biedrony a tam jest 60% zbożowej i 40 zwykłej rozpuszczalnej
 
U mnie tak wyglądały bóle porodowe jak rozwierała się szyjka. Jak są regularnie to szybko do szpitala.
Sonia ja wczoraj wypróżniłam się pierwszy raz po porodzie. Niby tylko skóra pękła ale ja mało nie płakałam ale ulga wielką. I tak było lepiej niż ostatnio po nacięciu

Dobrze, że napisałaś że tak u Ciebie wyglądały bóle porodowe, bo ja to bagatelizuje a czasem aż mnie zgina w pół, będę to obserwować.

Nie wyobrażam sobie życia bez kawy, też jedną małą z mleczkiem piję codziennie, mam nadzieję, że dam radę karmić i pić :)
 
Ja juz dwie pilam kawy ;)

Dzieki dziewczyny jeszcze raz.

Odpoczywamy caly czas teraz. Do domu musimy poczekac bo ortopede mamy spatkac. Cos z bioderkiem prawym u malej... wiec czekam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmaryn to śpijcie razem :) ja tez odkładałam Zosię na początku, w szpitalu było super, nie było problemu ale w domu już gorzej bo jak ja odłożyłam to się budziła. Po jakimś czasie jednak jej przeszło i właściwie ona zawsze śpi sama. Od kiedy jej nie karmie cała noc przesypia a tak budziła się raz po skończonym pół roku.
Kawę z ekspresu oczywiście ja pije i w ciąży i przy karmieniu :) w miarę rozsądne ilości :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry