reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
kasiu_linka - fajna historia ;) ja dziś upiekłam murzynka, najadłam się...może by coś ruszyło łaskawie hi hi, ale jestem po wizycie - szyjki już prawie nie ma, ale wciąż zamknięta, mój "wróż" lekarz wróży że spokojnie jeszcze z tydzień pochodzę, próbował robić masaż szyjki, ale aż mi łzy leciały więc przestał.
Nie dawałam rady, a szkoda, może by przyspieszyło.
Sojna - trzymaj się się, to już musi być bliziutko, Tobie się medal należy normalnie!
.jagódka - trzymam kciuki, żebyś z syniem szybko wyszła i żebyście razem wszyscy w domu byli już jutro..:)

Co do herbaty z liści malin, ja piję od 36 tygodnia 2 x dziennie i 3 x dziennie wiesiołek po 2 kapsułki + masaż krocza. Czy to coś da..zobaczymy..
 
Cześć dziewczyny :) szkoda że nie trafiłam na to forum wcześniej
Od tyg was podczytuje :) gratuluje rozpakowanym mamusiom i życzę powodzenia rozpakowujacym się :D
Jestem w 37 tc termin mam na 25 luty więc jeszcze 19 dni do terminu. Od kilku lat mieszkam w holandii. Czekamy na pierwsze maleństwo, naszego Kubusia. [emoji173]

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, mama.2017 :)
joanna4258 gratuluję!! Dużo zdrówka dla Filipka :) jak się czujesz?

Ja wypiłam dwa razy herbatę z liści malin, po czym bodajże na trzeci dzień dowiedziałam się, że będzie jednak cc, więc przestałam pić :p pochwalę się, że zostałam dzisiaj ciocią - moja kuzynka urodziła córeczkę :)
 
reklama
Do góry