reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dzień dobry wszystkim ;-)
kosik, sojnabig - ciąża musi się skończyć porodem, a jak utulicie maleństwa każdy ból przeminie
(jak ja będę stękać za tydzień w tej samej sytuacji proszę wspomnijcie me słowa):)
Trzymam za Was kciuki Dziewczyny!
Drusia-wydaje mi się, że szybko poszło, bo po pisałaś w ciągu dnia o skurczach a tu ciach poród :)
Moje gratulacje :)!
Agatucca-ja się kompletnie nie znam, mam nadzieję, że szybko dojdziecie do siebie i to się skończy :(

No a ja się biorę za swoją pastę jajeczną om om om i dziś ostatnia wizyta przed porodem także chyba coś upiekę, żeby dzień szybko minął, żeby za dużo nie myśleć i nie dać się nakręcać spirali :)
 
reklama
Drusia, sojnabig kciuki zaciśnięte
Mówią, ze dzieci urodzone w poniedziałek są bardzo pracowite. Chociaż jak patrze na moją córkę, urodzoną w poniedziałek , to nie sprawdza się [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drusia, sojnabig kciuki zaciśnięte
Mówią, ze dzieci urodzone w poniedziałek są bardzo pracowite. Chociaż jak patrze na moją córkę, urodzoną w poniedziałek , to nie sprawdza się [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

La_ nina pisała kiedyś ze jest przesad ze nie powinno się rodzic w poniedziałek :D moja Zosia tez z poniedziałku :)
Kosik powodzenia, trzymamy kciuki! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drusia gratuluję! Dużo zdrowia dla Juleczki! :) jak się czujesz?
Airfix jeżeli to JUŻ, to trzymam kciuki i powodzenia :)
kosik, sojnabig trzymam kciuki, żebyście jak najszybciej tuliły swoje maleństwa :)

Ja miałam bardzo fajną nockę, praktycznie cała przespana - aż miło :)
 
Barnek wlasnie ja akurat przy siostrze najmlodszej zauwazylam to jak przy takich maluchach czas leci szybko, jak to wszystko ucieka i sie zmienia [emoji4]

Jenny wspolczuje, ja ostatnio ile bym nie spala w nocy to i tak jestem bez sil i zasypiam w dzien ;l

Drusia gratulacje!!! Kolejna dziewczynka nam przybyla [emoji7]

Sojna i Kosik trzymam kciuki, zeby wszystko sie już lada moment zakonczylo! [emoji4] Nie dziwię sie strachu przed porodem w obliczu juz takiego bólu ale myślę, ze emocje jakie będą Wam towarzyszyly przy porodzie sprawią, że ból nie będzie az tak "wazny" [emoji4] Monsku teraz doczytalam do tego, ze to juz. Trzyman kciuki, badz dzielna! [emoji8]

Ja urodzilam sie w poniedziałek i jestem typowym spiochem i po części leniwcem [emoji1]

Monsku dzien sie dopiero zaczął! Ja od dzisiaj mogę juz rodzić bo małz juz na stale w domu wiec zaczynam stosować wszyskie "s" [emoji16]
 
Ja mam na dzis termin i co? JAJCO :p

drusia, sojnabig - trzymam kciuki za Was!

Ja jakos sil dzis nie mam na nic, dobrze, ze jakies gotowce znajde z zamrazarki na dzis

Monsku-dzień się dopiero zaczął, może wpadniesz do mnie razem coś upieczemy-szybciej minie?:D

Kurde Sojna, tak piszesz o tych krzykach na tej porodówce a ja mam takie pozytywne nastawienie, że pójdę bach i już dzidzia na świecie-nie psuj mi tego:D Bo to brzmi jak z horroru:D

kosik-trzymam kciukasy!!!
 
reklama
Do góry