reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Kosik - no i założyli mi ten balonik :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jednak? Dziwne uczucie z nim, co? ;) Ale podobno pomaga.. mówili mi że byla tu przede mną w pokoju dziewczyna która miała balonik, na drugi dzień dali jej oxy i od razu na porodówkę bo zaczęła rodzić.. mnie nastawia to optymistycznie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też tak bolało przez kilka godzin, wymeczylo mnie to tak że az poszłam spać bo byłam bez sił. Podobno jak boli to dobrze bo balonik wykonuje swoją pracę. Wieczorem ból mi przeszedł i był tylko sporadycznie i tak jest do teraz. Mają mi za niedługo zdjąć choć czuje go tak niżej jakby, ale wypaść sam skubany nie chce.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też tak bolało przez kilka godzin, wymeczylo mnie to tak że az poszłam spać bo byłam bez sił. Podobno jak boli to dobrze bo balonik wykonuje swoją pracę. Wieczorem ból mi przeszedł i był tylko sporadycznie i tak jest do teraz. Mają mi za niedługo zdjąć choć czuje go tak niżej jakby, ale wypaść sam skubany nie chce.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie mi też powiedzieli ze ma wypaść a jak dziś nie urodze to jutro kroplówka... Przecież to tak boli, że ja nie wiem, jak wytrzymam poród...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie mi też powiedzieli ze ma wypaść a jak dziś nie urodze to jutro kroplówka... Przecież to tak boli, że ja nie wiem, jak wytrzymam poród...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana doskonale Cie rozumiem!! Ja wczoraj to sie do męża popłakałam że teraz tak boli a co bedzie przy porodzie.. mnie aż w pół zginało. Ale nie ma co o tym myśleć! Pozytywne nastawienie to podstawa :) czeka nas za chwilę najlepsza nagroda na świecie za te męki - tak sobie wczoraj cały czas mówiłam.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana doskonale Cie rozumiem!! Ja wczoraj to sie do męża popłakałam że teraz tak boli a co bedzie przy porodzie.. mnie aż w pół zginało. Ale nie ma co o tym myśleć! Pozytywne nastawienie to podstawa :) czeka nas za chwilę najlepsza nagroda na świecie za te męki - tak sobie wczoraj cały czas mówiłam.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie tak samo płacze mojemu :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drusia gratuluje :)

Sojna, Kosik szybkiego rozkręcenia akcji życzę! Sojna jak bardzo boli to może za mocno jest napompowany? Mówiłaś położnej/lekarzowi?
 
reklama
Do góry