reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
kasiu_linka a widziałaś osłony formujące brodawki Medeli? Coś takiego: Link do: Medela, osłony formujące piersi. Ja byłam kiedyś na warsztatach o karmieniu piersią i doradczyni laktacyjna polecała je właśnie kobietom, które mają wklęsłe albo niewystarczająco "sterczące" brodawki.
Drusia2016 i jak tam sytuacja u Ciebie?
 
Laski ja miałam wklęsła i nietypową brodawke, ale przedstawiałam Małą do obu mimo,,że wolała tą "normalną" i się nauczyła polubila obie, a ta wklesla już już jest normalna :))) Serio czasem warto uwierzyć, że coś może się udać bez ingerencji czy pomocy dydaktycznych, które później okazują się zmorą.

Miałam też laske na oddziale, która karmiła tylko jedną piersią, bo twierdzila że z,tej drugiej jej córka nie chce pić, bo jest inna brodawka... i co? Oczywiście miała problem z tą piersią.

Kobity trochę wiary w siebie to nasza natura :))))
 
U nas niedziela pół na pół. Rano spina z czasem, mąż postanowił pomalować przedpokój . Ja obiecałam pożyczyć babci maszynę do szycia, a że miałam parę poprawek do zrobienia więc jeszcze szylam. Ale za to popołudnie to już błogie lenistwo. Na obiad do mamy więc gotować nie musiałam a pies wybierał się na ogrodzie więc też go z głowy mieliśmy.
O porodzie staram się jak najmniej myśleć i się nie nakręcać ale wiadomo czasem dopada mnie stresik i panika. Czasem mam kłucie w kroczu ale tak to żadnych innych objawów. Czop żaden ze mnie nie odszedł, przynajmniej nic takiego nie zauważyłam. Skurcze hm jeżeli twardniejacy brzuch to to, to mam je w nocy. Też tylko w nocy poboli coś trochę jak na okres. Ogólnie czuję się bardzo dobrze i nie spieszno mi ten stan zakończyć.
p19urjjg6huwyt6t.png
 
Asia popieram :)
Cos dzisiaj cisza... żadnych niespodzianek.. Drusia co tam u Ciebie?
Sojna a Ty jak? Cos sie ruszyło?

My byliśmy na zakupach jedzeniowych, muszę jeszcze hm zachaczyc ale to pewnie jutro...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie, coś tu dzisiaj cicho - może jakieś niespodzianki się szykują :) powiedzcie mi, kobiety, jak jest z witaminą D - daje się ją każdemu dziecku, czy tylko jeżeli są jakieś wskazania?
 
Do góry