reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Rozmaryn...szok z tą wagą...wielkość brzucha nie bez znaczenia u Ciebie była. I to bez nacięcia. Podziwiam. Wielkość dzidziusia na prawdę robi wrażenie ;)
 
sojnabig życzę Ci, żeby akcja sama się rozkręciła jak najszybciej, bez decyzji lekarzy!
rozmaryn gratulacje i dużo zdrówka dla maluszka, który wcale taki malutki nie jest ;)

Mnie najchętniej nie wypuszczaliby samej z domu, jakby się bali, że w sklepie urodzę :p
 
Mnie znowu czyści i brzuch boli jakby mnie miało rozerwać w środku łącznie z odbytem - chyba pessar chce się zsunąć i takie wrażenia daje. Aż się cała spociłam z tego bólu:( No mówiłam, że mnie wkurzy i się zacznie...
 
reklama
Do góry