reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Jenny spokojnie moj tez odwala bajlando i to nie raz a dzisiaj na dodatkowym przeglądzie podwozia gin powiedział mi ze przed porodem dziecko powinno bardzo sie wyciszyc a nie szalec [emoji6] choc wiadomo ze to nie regula

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z auchana mam kilka takich maluskich, ale ten sklep mam na drugiej stronie miasta w ogromnej galerii i raczej tak daleko się nie zapuszcze, bo po samym przejściu od wejścia do galerii do auchana urodzę:) ale spoko, mam blisko Tesco i kilka innych sklepów gdzie są ubranka dla Tomciów Paluchów

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Osiwieć idzie. Dalej się w krecika bawi, tym razem bez dodatkowych atrakcji.

Auchan ma chyba troszkę mniejsze te ubranka jak bodziaki porównywałam np. Z f&f
 
Z auchana mam kilka takich maluskich, ale ten sklep mam na drugiej stronie miasta w ogromnej galerii i raczej tak daleko się nie zapuszcze, bo po samym przejściu od wejścia do galerii do auchana urodzę:) ale spoko, mam blisko Tesco i kilka innych sklepów gdzie są ubranka dla Tomciów Paluchów

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No w Tesco właśnie są od 44 takie tyci :D i jakościowo też bardzo dobre :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi mój wczoraj też szalał strasznie plus skurcze byłam w szoku a dziś spokojny...
Mam z f&f ciuszki i z auchan ale jakościowo wydaje mi się że lepsze są z f&f i większy wybór :)
 
Tez sie zastanawiam czy dokupić ubranka na 56. Młody na początku cały czas był większy niz z terminu OM i rósł szybko, a teraz ma tylko 3 kg a juz 38 tydzien skonczony. A ja większość ubranek na 62[emoji23].


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez sie zastanawiam czy dokupić ubranka na 56. Młody na początku cały czas był większy niz z terminu OM i rósł szybko, a teraz ma tylko 3 kg a juz 38 tydzien skonczony. A ja większość ubranek na 62[emoji23].


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam dużo na 56 i teraz się boję, że będą za małe :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry