reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Sojna trzymaja sie... moze sie cos po kroplowce ruszy!! Trzymam kciuki za Ciebie. Cc musza Ci zrobic laski nie robia. Byle do poniedzialku...
Ja wlasnie na kawe sie wybralam...o boze i czuje sie jak slon


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig współczuję, ten facet powinien zmienić zawód po prostu... Moze po tej kolejnej kroplowce sie ruszy a jak nie to szybciutko zrobią Ci cc i już będziesz miała maleństwo przy sobie!
 
Sojnabig, współczuję! Ale bądź dzielna, już bliżej niż dalej, dasz radę!
Wszystkim rozpakowanym dziewczynom ogromnie gratuluję! I trochę zazdroszczę, u mnie jeszcze 3 tygodnie do terminu, strasznie długo...
Densik - dla Ciebie szczególne gratulacje, Ty przecież tyle czasu wcześniej w szpitalu wyleżałaś! Laski, Wy w ogóle same silne babki! Fajnie być na takim forum :D
Klauduśka - nie płacz! Na pocieszenie prześlę Ci za chwilkę namiary na fajną przychodnię ;)
 
A jednak jeden dzieciaczek się skusił na tą ładną datę! Densik gratulacje! Dużo zdrowia dla dzieciątka! :)
Sojnabig dla mnie nie ma nic gorszego, niż ktoś chrapiący obok - współczuję! ;) trzymam kciuki, żeby w końcu coś u Ciebie ruszyło! Co do lekarza, to brak słów. Niektórzy bardzo mijają się z powołaniem...
super_mysz17 może jedź skonsultować to z lekarzem na IP?

Moja dzisiejsza noc była super, o dziwo nic mnie nie bolało, nie piekło itp. ;) dołączam do tych, u których śnieg za oknem. Wstałam rano, a tu bielusieńko. Powiem Wam, że stresuję się CC, ale teraz czuję trochę takiego spokoju, że wiem, kiedy Mała będzie już z nami :)

Jeżeli da się zamknąć ten wątek, to też wolałabym, żebyśmy zostały tutaj.
 
reklama
Supermysz ja bym pojechała na IP, lepiej spanikowac niż się martwić.
Sojnabig współczuję tego czekania... Dlatego cieszę się, ze przy mnie był mój gin, bo dzięki niemu skończylo sie na jednym dniu, a dziewczyny z wywołaniem leżały tu po kilka dni zanim urodziły
Kochane jeszcze trochę i te bóle się skończą! ujrzycie te małe cuda [emoji4]łatwo się pisze juz po, ale zobaczycie, one wynagrodza wszystko. My dziś pod wieczór do domku idziemy

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
Do góry