reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Sojna o kurcze, przeoczylam Twoj post. Trzymam kciuki oby ta następna zadziałała!

.jagodka Ty jasnowidzu! [emoji1] Masz jakies przeczucia co do mnie? A co do śluzu to ja mam tak całą ciążę [emoji21] Jak założę samą bieliznę to jak ide to kapie za mną, eh.

Rozmaryn dawaj znac! Ja dzisiaj w lozku cały dzien spędzam więc będę na bieżąco z Tobą [emoji16]

Dziewczyny!!! Przetarg posze, za tydzień podpisują umowę z firma i okolo miesiąca na remont wiec pewnie na koniec marca dostaniemy klucze!
 
reklama
Przypuszczam, że w piątek kolejna próba oxy... A jak nie pójdzie to co? Cc?:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zapytaj o możliwość zastosowania żelu (tylko musiałabyś zapłacić za niego Ok 200zl). U mnie oxy tez działała słabo, dostałam kilka kroplówek a i tak zaczęło się dopiero po kilku godzinach. Wcześniej nie czułam nic. Żel dostałam o 8 rano, po 12 miałam już regularne skurcze i po 14 urodziłam. Może ty tez jesteś żelowym typem :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
wydaje mi się, że dla takiego malucha to musi być mega dyskomfort mieć taką suchą skórę. Mój małżon, dostaje szału jak ma suchą skórę, a co dopiero taki maluszek. Wyrażam tu swoją opinię, mam znajomą dermatolog i ona zawsze mi mówi, że emolienty są do bardzo suchej skóry, a na AZS to się sterydy stosuje (mój małż i młodszy syn stosują to potwierdzam, że na takie zmiany żadne emolienty nie pomagają)
 
Melduję się. Skurcze mam co 10 min. Po 90sek. I jelita tak puste jak nigdy.

Tym razem to już musi być TO :D Jedziesz do tego dalszego szpitala?

Hej ho! My dalej w dwupaku, ale po dawce kroplówki, która nie ruszyła NIC... Zero reakcji :/
Oksy?

Zaczynam dziś pranie i powoli pakowanie torby.

Agatucca u mnie w szpitalu też maluchów nie kąpią, czekaja aż się wchłonie cała ta maź. Kąpiel dopiero pierwszego albo drugiego dnia po powrocie do domu (o ile w szpitalu 2 doby).

Rozmaryn, jagódka żebyście nie wstawiały tu tylko opisów porodów w samochodach :p
 
Rodosek nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo też mam w domu AZSowców, sama walczę z Łojotokowym Zapaleniem Skóry i podtrzymuję, że emolienty u noworodka, to ostateczność. Sterydy to w ogóle inna bajka. A dermatolog dermatologowi nie równy, najłatwiej jest dać sterydy i mieć w nosie co się będzie działo ze skórą jak nagle się je odstawi..
 
Agatucca u nas w szpitalu się w ogole nie kapie dzieciaczków tylko ewentualnie przemywa mokra ściereczka,
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas z kolei pierwsza kąpiel szpitalna była 4 godz po porodzie

Rozmaryn, Sojnabig kciuki za Was dziewczyny!


5djy3e3kpgua6zwe.png
 
zawsze miałam robione maści ze sterydami, a że mojego syna lekarze doprowadzili do takiego stanu, że szkoda gadać , od 3 miesiąca życia mój starszak miał te maści i po tym, jak udało nam się z dermatolog ustalić co jest przyczyną całego problemu i podleczeniu skóry, która byłą jedną wielką raną (dosłownie) - mam do niej zaufanie 100% i teraz, jak się tylko pojawią problemy skórne to bez zastanowienia zacznę używać emolienty. Nie staram się tu wymądrzać, ale nie chciałybyście, żeby Wasze dziecko musiało przejść tyle bólu co mój syn od 6 tygodnia jego życia. Dodam tylko, że przyczyną całego problemu było uczulenie mojego syna na aromat bananowy dodawany do syropu wapniowego, który był mu cały czas podawany ze wzgląd na podejrzenie uczulenia o_O
 
reklama
Do góry