reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Teraz niby ma być dziewczynka ale obecnie mieszkam w Danii i tutaj 3 tygodnie temu waga 3300 ciekawa jestem ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tez się zastanawiam jak będzie u mnie, oboje mieli około 4100, przy czym z synem się sprawdziło a z córka nie (miała być mała). Teraz syn ma być duży


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Turluturlu a ja nie robiłam fibrynogenu. Moją ciążę prowadzi dr z Żelaznej i mi ostatnio dawała badania jakie muszę mieć i tam tego nie było, więc nie robiłam ;)
 
Ja przez ta chorobe nie mam energii na zadne z S... :-( A tez przydaloby sie to wlaczyc juz do rytmu dnia. Zasypiam z nadzieja ze obudze sie w lepszej formie a skutek raczej odwrotny jest. Bol gardla zaczal mi teraz na ucho promieniowac.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się ze wszystkimi :)

La_nina, jeżeli Twój suwaczek dobrze pokazuje, to rzeczywiście waga dzieciątka całkiem, całkiem!
sojnabig uparte to Twoje dziecię i szyjka ;)
Kasia.zosia i jak tam, udało się małżonkowi dotrzeć do lekarza? :)
Cześć, Alex83!

U mnie dzisiaj cudowna noc, calutka przespana - oby jak najwięcej takich :) Może i ja się skuszę na tą herbatę i wiesiołka, jeżeli są jakiekolwiek szanse, że to "usprawni" poród ;)
 
Turluturlu a ja nie robiłam fibrynogenu. Moją ciążę prowadzi dr z Żelaznej i mi ostatnio dawała badania jakie muszę mieć i tam tego nie było, więc nie robiłam ;)

Mój lekarz co prawda nie z Żelaznej, ale położna tak i ona też mówiła, że jak się uda zrobić to dobrze.. a jak nie to trudno. Tylko, że jest na liście dokumentów przyjęcia do porodu, a że jestem porządnicka to muszę mieć:D
 
Turlu ja Ci powiem że przed porodem szpital ma obowiązek takie badania zrobić przed porodem. To jest kasa dlatego zrzucają to na ciężarne ale tak nie powinno być
 
Mój lekarz co prawda nie z Żelaznej, ale położna tak i ona też mówiła, że jak się uda zrobić to dobrze.. a jak nie to trudno. Tylko, że jest na liście dokumentów przyjęcia do porodu, a że jestem porządnicka to muszę mieć:D

masz wykupioną położną? :)
idę za tydzień na wizytę to sie podpytam o ten fibrynogen czy robić czy nie ;)
 
reklama
Hejka ;)
Sojna masz po prostu za dobre warunki w brzuszku, Małemu się tam bardzo podoba i dlatego mu się nie śpieszy ;) a tak poważnie trzymam kciuki żeby Cię złapało :D
Alex83 hej ;)

Ja dalej walczę, żey mnie nie rozłożyło i o ile w dzień czuję się "w miarę" normalnie to noce są masakryczne, spać nie mogę, cały czas mi gorąco, nos zatkany ehh
Jak do jutra mi nie przejdzie to już do lekarza się wybiorę, póki co gorąca herbata z miodem i cytryną i tantum verde tabletki idą w ruch.

Mój mąż też nie chce pośpieszać Małego, więc jedno S odpada ;p
W sumie czas jeszcze jest, ale już bym chciała, żeby coś ruszyło, nie mogę się doczekać Synka ;D

Miłego dzionka ;)
 
Do góry