reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Misia-A - zdrówka życzę, musisz wydobrzeć !:)
Sojna, no może więcej miłości z partnerem żeby akcję przyspieszyć?;-)
kasia.zosia - trzymamy kciuki za Twojego męża:D mój ma jutro wizytę u dentysty, wisi karteczka na lodówce, ma Pani dzwonić i przypomnieć (rok się zapisywał...brak słów) a ja i tak wiem jak będzie, wyleci jak rakieta za 5 dwunasta bo zapomniał a żonka nie przypomniała..
Ja mam ogromną ochotę na sex od początku ciąży, ale ciągle te infekcje.
Dziś sobie jednak chyba zaszaleję przed wizytą, skoro i tak pewnie dostanę globulki jakieś to będzie zakaz, więc może się dziś załapię :D
I shopping dziś też mamy z mężem, obiecywał od dawna, nienawidzę galerii handlowych ale termin na 11 a tu cisza..

.jagódka, piszesz o skurczach, dużo z Was zresztą o nich wspomina.
A moja macica chyba śpi, parę skurczy w nocy raz na jakiś czas i cisza...
Czy bóle takie jak na okres, silne, utrzymujące się, takie ostre bóle podbrzusza to też są ćwiczenia macicy?
Bo się zaczęłam martwić, że u mnie NIC się nie dzieje :(
Zdradziecka macica nie chce współpracować:D
 
Jak dobrze slyszec ze nie tylko moj maz zwariowal :) tak samo zero seksu bo boi sie ze zrobi krzywde dziecku... wcsoraj probowalam naklonic bylo blisko ale nici... zostaje mi stosowanie 3s :) a termin juz za tydzien 1 luty !!!
 
shopping - wlasnei wrocilam ze sklepu z uzywkami: obladowana nartami dla starszaka i kupa innych rzeczy
sprzatanie-codziennie
suty -juz ze starszakiem masowalam, ale tyle, ze macica sie stawiala i nic poza tym
schodow nie posiadam, chyba ze pojde gdzies poszukac w teren

lod wyskrobany z zamrazarki.. na sex jakos nie mam ochoty, taka polamana i obolala jestem..

tutaj polecaja jeszcze SAUNE , owszem korzystam

I NIC

wiec jaki wniosek? Jka ma sie zaczac to sie i bez "esow" zacznie
 
Witam dziewczyny postanowiłam dołączyć do grona lutówek mimo iż termin jeden na 29 stycznia. Mam przeczucie ze będzie jednak luty . Jest to moja druga ciąża , synek ma 7 lat . Pierwszy poród zakończył się cesarką ze względu na wagę jaką przewidywano no i 11 dni po terminie. Zobaczymy jak będzie teraz. Tak bardzo chciałabym SN ...Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie mamuśki [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_0593.PNG
Znalazlam na facebooku i tak stwierdzam ze moj maz zatrzymal sie na etapie 2-3 albo nawet i nie doszedl do niego :)
A wczoraj dumny wszedl do sypialni i mowi ze odkad sie przeprowadzilismy do nowej to jak ladnie porzadek "utrzymujemy" tylko ze ja siedze w domu to sprzatam codziennie :) a wczoraj odkurzylam i zmylam podloge a ten jadl popcorn i mowie ze nakruszyl w lozku to siup na podloge :)
 

Załączniki

  • IMG_0593.PNG
    IMG_0593.PNG
    212,8 KB · Wyświetleń: 295
Witam dziewczyny postanowiłam dołączyć do grona lutówek mimo iż termin jeden na 29 stycznia. Mam przeczucie ze będzie jednak luty . Jest to moja druga ciąża , synek ma 7 lat . Pierwszy poród zakończył się cesarką ze względu na wagę jaką przewidywano no i 11 dni po terminie. Zobaczymy jak będzie teraz. Tak bardzo chciałabym SN ...Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie mamuśki [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cześć :) i z jaka waga się urodził syn? Lekarze dobrze przewidzieli? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie zadzwonili do mnie z przychodni, że źle mi pobrali krew na fibrynogen (źle?!) - u nas wymagają tego do porodu i że muszę powtórzyć.
Świetnie, tylko szkoda, że punkt pobrań jest do 9:30 a nie raczyli zadzwonić wcześniej, to bym zrobiła sobie w jakimś EnelMedzie, gdzie pobrania do 12 są i wynik po 18..
A już liczyłam, że będę miała komplet.:(
 
reklama
Do góry