reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Pytam, bo Kasiu_linka wrzuciła na główny i zginął w toku rozmów. Jak czytam całość, to i tak przeczytam taki opis, ale jeśli ktoś chciałby wrócić to już nie znajdzie. Dajcie znać Laseczki jak wolicie.
 
Martii gratulacje :) rzeczywiście te z najblizszym terminem się trzymają a rodzą te ze środka :)

Ja na 16.02 to może też mnie niedługo złapie

Byłam u koleżanki, nic mnie nie złapało więc jestem spokojna :D ale szczerze mogłabym już urodzić, boli mnie krocze, coraz częściej brzuch i plecy.. a palców u rąk praktycznie nie czuje. Więc już powoli mam dość...
 
Supermysz, ja na 18.02, czuję się dzisiaj jakby mi Wiktor pikował w dół, ciągnie mnie tam w środku wszystko niesamowicie..
 
reklama
Asia3003 też staram się nastawić pozytywnie co do porodu, szpitala i personelu medycznego ;)
Martii22 moje gratulacje! Jak się czujesz? :)
.jagódka jak dla mnie, to też możemy o porodach pisać w wątku, o którym wspominały dziewczyny.
Sojnabig .jagódka dobrze prawi - nie mów hop ;)

U nas dzisiaj leniwie, cały dzień w domku.
 
Do góry