reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Gratulacje dla wszystkich urodzonych maluszków i ich mam! Dużo zdrówka!
Rozmaryn - powodzenia! niech ta nic przyniesie Ci wreszcie tego dzidziusia!

Strach mnie obleciał Elenna przez Ciebie! Ale moja Mary wie, że to jeszcze nie nasz czas i czekamy cierpliwie 4 tyg bo mama nie jest jeszcze na "to" gotowa :p za grosz nie czuję, że jestem w ciąży. Czuję się tak jakbym tydzień temu robiła test. W ogóle mi nie spieszno do porodu a tu już tyle się dzieje... czemu, czemu chcecie tak bardzo już urodzić?
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich urodzonych maluszków i ich mam! Dużo zdrówka!
Rozmaryn - powodzenia! niech ta nic przyniesie Ci wreszcie tego dzidziusia!

Strach mnie obleciał Elenna przez Ciebie! Ale moja Mary wie, że to jeszcze nie nasz czas i czekamy cierpliwie 4 tyg bo mama nie jest jeszcze na "to" gotowa :p za grosz nie czuję, że jestem w ciąży. Czuję się tak jakbym tydzień temu robiła test. W ogóle mi nie spieszno do porodu a tu już tyle się dzieje... czemu, czemu chcecie tak bardzo już urodzić?
Ja nie chce :D czekam 3 tygodnie :D
Szczerze dziewczyny to ja nie wiem jak zrobić tutaj zamknięty, moze Jagódka. Ale wydaje mi się ze to rozmaryn dostała taka propozycje i to pewnie administrator musi zamknąć... ale pewności nie mam. A chcecie tu zamknąć czy przenieść się na ten zamknięty na stałe?
 
Rozmaryn, ja bym jej odszczeknęła, że to nie ja decyduję o przyjęciu do szpitala i nie ja się badałam, niech się goni.
Co do forum zamkniętego, Rozmaryn jest główną moderatorką i ona ma kontakt z administracją, więc Dziewczyny cierpliwości. Przewali się ten huragan przez lutówki to Rozmaryn się tym zajmie. BTW przypominam, że MAMY ZAMKNIĘTE FORUM - czy na pewno jest potrzeba zakładania kolejnego??
 
Ja bym nie robiła z tego zamkniętego bo jak widać ciagle trafiają do nas nowe dziewczyny a na zamkniętym, który już mamy, możemy prowadzić już większość rozmów :)
 
BTW przypominam, że MAMY ZAMKNIĘTE FORUM - czy na pewno jest potrzeba zakładania kolejnego??

To samo pomyslalam, tam można wrzucać np fotki itd
Gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś [emoji4]
Ja chcę już piątek [emoji6] Choc dowiem się co i jak
A mój M sam mi dziś zakupy na szpital zrobił - wody, suchary itd, albo ma mnie dość albo coś przeczuwa [emoji3][emoji3][emoji3]
Rozmaryn nie komentuje położnej [emoji51]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
magdalena89 gratuluję bardzo i trzymam kciuki, żeby z synkiem było wszystko w porządku! :)
Rozmaryn może to błąd położnej, nie lekarza? A daleko masz do innego szpitala, żeby mieć większy komfort psychiczny?
Ciekawe jak tam kasia_linka. Ja niestety nie mam dostępu do zamkniętego forum, które już istnieje :(
 
Rozmaryn wspolczuje ... ja bym po porodzie skarge na nia napisala :) przeciez nie jestes lekarzem a to jest jen praca !!!
A moze zamknac watek "wiesci z porodowek" i tam zdjecia zamieszczac ?
 
Gamka, jeśli zapadnie jakaś konkretna decyzja to nie martw się, dostaniesz dostęp. - Dotyczy to każdej udzielającej się Lutówki
Ellie nie da się ot tak sobie czegoś zamknąć, bo robi administracja - my nie mamy takich uprawnień.
 
reklama
Jestem już wykończona psychicznie nic tylko siedzę i płaczę. Bo jak to nie jest poród to co takie zatwardzenie mam?? Jeszcze ta świadomość że lekarz mnie oszukał co do rozwarcia. Przecież ta sama położna powiedziała wczoraj że zawsze mogę przyjść sprawdzić czy jest ok i jak będzie potrzeba to przyjmą
 
Do góry