reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Kasia.zosia założyć forum musi administrator, moderatorzy muszą mu listę członków dostarczyć bo tylko admin może ich dodać do zamkniętego. Wątków się przenieść nie da. Jagodka mamy zamknięta grupę a nie forum :) Ponoć przewaga forum jest taka, że lepiej się w apce obsługuje, ale mnie to akurat obojętne z tapatalkiem. Tylko żeby nie być na publicznym ze wszystkim - obojętne gdzie.
 
Rozmaryn, głowa do góry. Wiem jak sie czujesz, bo kiedyś też usłyszałam od lekarza, że po co przyszłam do szpitala i zawracam mu du**. Położna powinna cię jakoś wesprzeć, przecież wie jakie emocje wiążą się z porodem.. Ja na twoim miejscu jeśli jest możlwość zmieniłabym szpital ewentualnie zadzwoniłabym przed tym do twojego lekarza i zapytała co on odwala. Możliwe, ze położna się pomyliła.

Rzeczywiście jest tutaj coraz więcej nowych dziewczyn więc z tym wątkiem (czy tam grupą, nie wiem już pogubiłam się :p ) zamkniętym jeszcze bym poczekała. A na tym, który już jest po prostu jak któraś dziewczyna ma ochotę to może wrzucić fotki malucha i tyle :) póki co nie gadamy o jakiś mega tajnych sprawach ;)
 
Kasia.zosia założyć forum musi administrator, moderatorzy muszą mu listę członków dostarczyć bo tylko admin może ich dodać do zamkniętego. Wątków się przenieść nie da. Jagodka mamy zamknięta grupę a nie forum :) Ponoć przewaga forum jest taka, że lepiej się w apce obsługuje, ale mnie to akurat obojętne z tapatalkiem. Tylko żeby nie być na publicznym ze wszystkim - obojętne gdzie.
Hehe ok, mówiłam ze się nie znam ale się nauczę :D miałam na myśli przenieść nas a nie wątek :) może tam po prostu pisać jak będzie potrzeba
 
Magdalena Gratulacje! Zdrowka dla Ciebie i Adasia :).

Kasiu_linka Trzymam kciuki

Ale się dziewczyny rozpedzilyscie az mi moje bóle ze strachu przeszły chyba [emoji23]

Rozmaryn :( biedna. Najgorzej ze jestes między młotem A kowadłem...komu wierzyć - czy lekarzowi czy położnej. Ja bym zadzwoniła do lekarza i powiedziała ze polozna twierdzi ze jest 1cm,a nie 4cm i ze jest nie miła. Mój lekarz by rewolucje zrobił na oddziale.
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje dla wszystkich urodzonych maluszków i ich mam! Dużo zdrówka!
Rozmaryn - powodzenia! niech ta nic przyniesie Ci wreszcie tego dzidziusia!

Strach mnie obleciał Elenna przez Ciebie! Ale moja Mary wie, że to jeszcze nie nasz czas i czekamy cierpliwie 4 tyg bo mama nie jest jeszcze na "to" gotowa :p za grosz nie czuję, że jestem w ciąży. Czuję się tak jakbym tydzień temu robiła test. W ogóle mi nie spieszno do porodu a tu już tyle się dzieje... czemu, czemu chcecie tak bardzo już urodzić?

Mnie też strach obleciał jak zaczęło się dziać. Do mojego terminu jeszcze daleko (16.02), ale wszystko się może zdarzyć. Też mam wrazenie, ze jeszcze nie jestem gotowa :), pewnie to strach :))
 
Rozmaryn ale beznadziejna ta położna. To jej praca i obowiązek, nie znoszę takiego nastawienia.

Wiesz nie wiem jak sie czujesz i jak daleko masz do szpitala, ale ja bym pewnie manatki zebrała i do domu wróciła. Nie roddzisz to nie, kiedyś na pewno urodzisz i przyjąć Ci bedą musieli. Gdyby mnie tak położna powitała, to przy porodzie, jej bym juz widzieć nie chciała. I na pewno bym zmianę chciała.

To jest wyjątkowa sytuacja i nie potRzeba Ci dodatkowo stresu. Ona tam jest dla Ciebie! Przypomnij jej o tym bo chyba zapomniała.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek chcieć zmianę to sobie można.. Poczekać 12h na inną położną.. Niestety to nie koncert życzeń tylko szara polska rzeczywistość..
 
reklama
Do góry