reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Eee no bez przesady, szyjka miała 32mm ostatnio, to wiesz - luksus:D
Asia - dokładnie, u mojego spadła, bo była za szeroka.
Jenny - masaż krocza może pogłębić ból, jeśli uważasz, że boli mocniej po nim, to przestań go wykonywać.
 
reklama
Eee no bez przesady, szyjka miała 32mm ostatnio, to wiesz - luksus:D
Asia - dokładnie, u mojego spadła, bo była za szeroka.
Jenny - masaż krocza może pogłębić ból, jeśli uważasz, że boli mocniej po nim, to przestań go wykonywać.

No to rzeczywiście długa szyjka :D a ściągają Ci ten pessar?

Mój właśnie jedzie dziś zmniejszyć tę obrączkę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio gin mówił, że nie. Ale pogadam jeszcze z nim, mógłby mi go zdjąć teraz na wizycie, tydzień bym plackiem poleżała, a potem bym chciała jeszcze się z mężem poprzytulać, bo oboje już nas skręca. Zobaczymy w jakim stanie szyjka jet teraz i jaki plan ma gin.
 
Ostatnio gin mówił, że nie. Ale pogadam jeszcze z nim, mógłby mi go zdjąć teraz na wizycie, tydzień bym plackiem poleżała, a potem bym chciała jeszcze się z mężem poprzytulać, bo oboje już nas skręca. Zobaczymy w jakim stanie szyjka jet teraz i jaki plan ma gin.

No wcale się nie dziwię, że Was skręca :p my też teraz jeszcze korzystamy :) kiedy masz wizytę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas pies to członek rodziny, ale zgadzam się z tym, że musi być karny. Nasza do lozka nie wchodzi, po przeprowadzce w ogóle na piętro nawet, ale na kanapę ma wstęp, bo lubimy się z piesełem poprzytulać ;) Z tym, że jak się jej każe zejść to nie ma problemu. Moja siostra dzieci z dwoma bokserami i kotem odchowała, wszyscy żyją i mają się dobrze ;) Początkowo w domu z ogrodem, od roku w mieszkaniu (metrażowo chyba większym niż mój dom ;))

Sojna mój zgubił chyba po 1,5 roku. To na 3 rocznicę dostał nową i teraz na łańcuszku nosi, bo tak to zdejmował do mycia rąk itp bo nieprzyzwyczajony i co trochę gdzieś przepadała, aż zginęła na amen :/ Ja akurat noszę swoją non stop, razem z pierścionkiem zaręczynowym i obrączka od taty (prezent na 18). Zdejmuje w sumie tylko do wspinaczki i jak ciasto gniotę jakieś. Za kilka tyg pewnie zdejmę, ale póki co jeszcze nie puchnę tak bardzo żeby trzeba było.

Ja w zamrażarce zwykle mam zapas (bolońskie, sos wołowy, jakaś zupa, bulion itp) i awaryjnie tuńczyk i sos Barilli w słoiku (bardzo fajny składowo, bez chemii). Jagódka u mnie lasagne zajmuje 10 min - sos z zamrażarki, płaty mam bez gotowania, tylko ser zetrzeć :)W lutym planuje zrobić większe gotowanie i zapasy na połóg zgromadzić ;)

Jutro mam usg, zobaczymy ile kg Franka dźwigam i czy nadal głowa w dół leży.

Densik 2,5 kg to super waga do porodu, ja mam nadzieję, że max 3200 będzie, a liczę na 3000 :p

Jagodka dobra historia!! :D
 
Jagodka nam tez sie chce, -ale czytalam ze seks moze przyspieszyc porod wiec powiedzialam ze jak zrobi komode to mozemy nie wychodzic z lozka :)
U nas w grudniu byla rocznica slubu, maz od poczatku nie nosi obraczki bo w pracy podobno bedzie mu przeszkadzac , na poczatku tez zdjelam bo sie wkurzylam pozniej jednak zaczelam nosic bo mi sie podobala :) a teraz znowu zdjelam cala bizuterie.. po pierwsze palce puchly a po drugie wole do szpitala nic nie brac...
Klauduska - ja tez juz bylam pewna ze urodzilas :) tyle sie nie odzywalas ... u mnie tez trseba zrobic porzadek z zebami ale tutaj nie chca nic zrobic dopoki nie zgodze sie na zdjecie rtg wiec mialam tylko czyszczenie...
Wlasnie wstalam a raczej zostalam obudzona i mam dluuuga liste co trzeba zrobcic :) ciekawe ile z tego wyjdzie...
A jutro lece do pracy na 3 h to malej co sie nia opiekuje, juz 3 tyg nie pracuje ale strasznie sie stesknilam :)
 
reklama
Drusia na 10 mamy to całkiem podobnie :) a lezenie no cóż wiem czemu leżę dla bączka wiec idzie przeżyć zresztą już teraz to pikuś został tak naprawdę :)

Przytulanki z mężem heh chyba jak synka zmajstrowalismy :szok: to się nazywa post :baffled: juz nie wspominam nic o tym a tu jeszcze trochę zanim coś będzie normalnie będę się czuła jakbym pierwszy raz to robiła :p
 
Do góry