reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja praktycznie po każdym karmieniu Małego odkładałam do łóżeczka, ale to nie ze strachu, że mu coś zrobię tylko z wygody, chciałam wygodnie się ułożyć a wiadomo, że jak dziecko obok to trzeba uważać. I ja karmiłam tylko na siedząco, na leżąco zaczęłam jak był starszy
 
reklama
Hej Wam :)
Grabcia powodzenia!
U nas ostatnie dni upływają pod znakiem smogu... wszędzie mówią o tym żeby cięzarne zostały w domu. Staram się stosować ale nie da się nigdzie nie wyjść. Podobno dziś już trochę lepiej ale gołym okiem widać to świństwo.
Robię na obiad muszelki faszerowane szpinakiem, indykiem i serem w sosie pomidorowym :) mniammmm, na razie zapchałam się zawartością połowy lodówki i popiłam 1,5l soku pomarańczowego. Ale w sumie kto mi zabroni :)
Miłego dnia!
 
Grabcia, ale bomba na dziś! :D powodzenia!
Ja wczoraj miałam pierwsze ktg, Młody najpierw nie chciał dać się znaleźć, później uciekał, a na koniec zaczął kopać w te czujniki ;) Ogólnie nic ciekawego, trzeba leżeć i się gapić w ścianę, jedyne co miłe, to że można posluchać serduszka malucha :tak:
Ja na końcówce też zaczynam się sypać, wyniki moczu zawsze ładne, wczoraj wyszły nie za fajne :/ zęby też znów coś się odzywają...
Dziś trochę chatę ogarniałam, to od razu skurcze zaczęły mnie męczyć. W nocy zaś przewracanie się z boku na bok to cała operacja logistyczna :p jak ktoś tu chyba napisał: ciąża faktycznie przereklamowana :p
 
Grabcia powodzenia :) oby poszło szybko i bezboleśnie.

Ale się rozpisałyście :)

My też planujemy wakacje z małym sierpień/wrzesień ale zobaczymy jak to będzie :p
Bóli wielkich nie mam, ale często twardnieje brzuch i czasami jakiś skurcz mały. Ze spaniem już duży problem , nie wygodnie mi już w każdej pozycji :(
Też bym chciała zaliczyć jeszcze kino albo jakis obiadek na mieście z mężem bo potem to już z tym ciężko:-) :)
Dziś mieliśmy wyzytę - mały waży około 2600 wiec już spory :D i leży w końcu główką w dół :) nie potrzebnie się martwiłam cc :)
 
Grabcia trzymam kciuki i trochę zazdroszczę :p
Ja dziś na obiad zrobiłam łazanki ale chodzi za mną coś innego i sama nie wiem czy coś słodkiego czy nie. Najgorsze takie zawieszenie :p
Ja myślałam ostatnio o kinie ale tak przejrzałam repertuar i nic nie wpadło mi w oko... może zrobimy sobie po prostu randkę w pizzerii ;)
A mi brzuch ostatnio twardnieje coraz bardziej. Nie chcę brać rozkurczowych bo pisze na nich zeby brać jak korzyść dla matki przewyższa szkodę dla płodu. Ale jutro przed ktg będę musiała wziąć bo inaczej nic nie wyjdzie bo przy twardnieniu słabo czuję małego i sfałszowało by to ilość ruchów (u mnie jest ktg takie gdzie samemu się klika ruchy dziecka ;) )
 
Grabcia trzymam kciuki i trochę zazdroszczę :p
Ja dziś na obiad zrobiłam łazanki ale chodzi za mną coś innego i sama nie wiem czy coś słodkiego czy nie. Najgorsze takie zawieszenie :p
Ja myślałam ostatnio o kinie ale tak przejrzałam repertuar i nic nie wpadło mi w oko... może zrobimy sobie po prostu randkę w pizzerii ;)
A mi brzuch ostatnio twardnieje coraz bardziej. Nie chcę brać rozkurczowych bo pisze na nich zeby brać jak korzyść dla matki przewyższa szkodę dla płodu. Ale jutro przed ktg będę musiała wziąć bo inaczej nic nie wyjdzie bo przy twardnieniu słabo czuję małego i sfałszowało by to ilość ruchów (u mnie jest ktg takie gdzie samemu się klika ruchy dziecka ;) )

Byliśmy wczoraj w kinie na "ukryte piękno". Aaaaaaale ryczalam :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry