reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A u Ciebie poza bólem są inne objawy?

Ja ta kreskę mam od samych żeber hen w dół.... z Alicją miałam bardzo ciemna, teraz jest jaśniejsza.

Myślę, że przy porodzie sn jeślibym wrzeszczała to tylko na M :laugh2:zawsze mnie wkurza jak mnie coś boli :p
Mam jeszcze taki dziwny pępek.. nie wiem jak to określić. Od góry wypukły od dołu wklęsły. Ale im mam większy brzuch tym ten pępek jest bardziej wypukły i chyba w końcu całkiem mi go wywali na wierzch. I jak się kładę i napinam mięśnie brzucha to właśnie całkiem wychodzi i śmiesznie to wygląda
 
reklama
Mam jeszcze taki dziwny pępek.. nie wiem jak to określić. Od góry wypukły od dołu wklęsły. Ale im mam większy brzuch tym ten pępek jest bardziej wypukły i chyba w końcu całkiem mi go wywali na wierzch. I jak się kładę i napinam mięśnie brzucha to właśnie całkiem wychodzi i śmiesznie to wygląda
Pępek mam na wierzchu juz od miesiąca. W poprzedniej ciąży też mi wypchnęło :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznego smaka narobiłyście wypiekami, może w weekend zaszaleję bo jak patrzę co wy pichcicie to mi ślinka cieknie.. Dziś w kinie byłam z mężem (ale mróz swoją drogą!) i sprzedawali ciepłe pączki, ale szybko pożałowałam bo znów mi zaczęło bulgotać w brzuchu jak na biegunkę i zaczął mnie paskudnie boleć. Nie dość, że boli jak na okres co niby puściło trochę po no-spie to kłuje mnie cały z zewnątrz i boli żołądek. Do tego Mała tak mnie wali po żebrach, że chce mi się płakać.
Kurde Dziewczyny, ja nie należę do marudnych ale czuję się jakbym miała wykitować... :(
W pn mam wizytę. To już ostatnia długa prosta, ja nie wiem jak ja dam radę.
Kryzys.
Co do linii to ja mam ją od 7 msca, pępek mi wyskoczył na zewnątrz, mimo że całe życie był wklęsły. Oddycha mi się cholernie trudno, teściowa pyta więc czy mam wysoko brzuch, mówię że tak, a ona żebym więcej chodziła to mi padnie...:D
 
Zobacz załącznik 790476 Dziewczyny ,ale pięknie wyglądają te Wasze bułeczki :) ja ostatnio tort bezowy robiłam bo wszyscy go lubią a tak to jakoś weny nie mam.
My wózek już kupiliśmy jakiś czas temu Anex Sport- mam nadzieje ,że będzie się dobrze sprawował ,bo opinie jak zwykle różne.
Linie na brzuchu też mam dosyć wyraźną już długi czas :p
Też mamy Anex Sport ;) A,jaki masz kolor?
 
Pępek mam na wierzchu juz od miesiąca. W poprzedniej ciąży też mi wypchnęło :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem, że ogólnie w ciąży wypycha. Dlatego nie skojarzyłam wcześniej jednego z drugim. Dopiero jak powiedziałam mojej gin, że boli mnie skóra? mięśnie? (ciężko określić) i zauważyła mój pępek jak się kładłam do usg to powiedziała mi że to przepuklina
 
Ja ta linie mialam zawsze a od jakiegos 4 miesiąca jest strasznie ciemna ale tez podoba mi sie bardzo [emoji4] Pepek od jakis dwoch miesięcy na wierzchu całkowicie.

Czy wasze brzuchy jak napniecie formują się w ksztalt trójkąta? [emoji1] Dziwnie to brzmi ale moj robi sie takim trójkątem z bardzo ostrą krawędzią [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że ogólnie w ciąży wypycha. Dlatego nie skojarzyłam wcześniej jednego z drugim. Dopiero jak powiedziałam mojej gin, że boli mnie skóra? mięśnie? (ciężko określić) i zauważyła mój pępek jak się kładłam do usg to powiedziała mi że to przepuklina
Aha... bo ja tam nic innego niż w poprzedniej ciąży nie widzę, a boli jak diabli [emoji58]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduśka, może nie trójkąta, ale stożka, widać dokładnie jak Młody leży;)
Ja pępek mam wklęsły i tak pewnie zostanie do końca, spłycił się nieco, ale nadal w środku
 
Mam jeszcze taki dziwny pępek.. nie wiem jak to określić. Od góry wypukły od dołu wklęsły. Ale im mam większy brzuch tym ten pępek jest bardziej wypukły i chyba w końcu całkiem mi go wywali na wierzch. I jak się kładę i napinam mięśnie brzucha to właśnie całkiem wychodzi i śmiesznie to wygląda
Też tak mam:-D dziwnie to wygląda.
 
reklama
Do góry