reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rozmaryn tak coś czułam, że Ty będziesz pierwsza:) Go go Bejbe! Bądź silna i niech pójdzie gładko, trzymamy tu wszystkie kciuki za Ciebie!
 
reklama
Pomalutku się zacznie rozpakowywanie :) Rozmaryn w razie czego oby poszło szybko i mało boleśnie ,trzymamy kciuki :) nam się troszkę skurcze uspokoiły wiec zobaczymy :)
 
Rozmaryn mimo wszystko trzymam kciuki [emoji5] a ja czekam wlasnie na wizyte ale ma opóźnienie ze jeszcze czeka w kolejce dziewczyna na 16.30 [emoji50] a po drodze jeszcze jedna wiec sobie poczekam...

Chyba sie skusze na te buleczki od Jagodki bo cos mam ostatnio ochote na cos drozdzowego [emoji5]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmaryn &&& zaciśnięte i czekamy na wieści :)

Wow to już się zaczyna rozpakowywanie, a ja jeszcze wyprawki nie mam skompletowanej ale u mnie to raczej samo się nie zacznie, więc myślę, że mam spokojnie czad do cc.
Mi się ostatnio nie chce nic gotować... z jedzeniem też gorzej.
I jeszcze boli mnie w jednym miejscu koło pępka brzuch, coś jakby mięsień albo skóra, ale kurna dotknąć się nie mogę bo czuję jakby mi igły wbijali... najgorzej jak się Alicja chce przytulić i uderzy ręką...:/
 
reklama
Wooow rozmaryn trzymamy kciuki !!! Jagodka ale mi slinka cieknie na te buleczki przez cukrzyce moge tylko sobie powachac :(

A ja wyszlam od lekarza i caly czas sie smieje do siebie i pojechalam do meza pracy bo nie moglam wytrzymac :) myslalam ze bedzie nudna wizyta 2 minutowka a tu niespodzianka ... znowu usg ;) Synek wazy 2780 ulozony jest glowka na dol i jak pokazywalam gdzie czuje ruchy to mi pokazywala co tam jest :) w ogole wizyta jakas taka przyjemna.. mam pompke medeli uzywana ale dostalam recepte na nowa pompke z ubezpieczenia, dowiedzialam soe ze mialam badania na wzw b i moge odroczyc szczepienie noworodka...lewatywy w szpitalu nie robia wiec mam nadzieje ze nie zrobie...
Pytalam sie o antybiotyk do oczu bo w planie porodu trzeba zaznaczyc czy chcemy czy od razu czy po godzinie.. to polecila po godzinie... no i maluszek slodko wyglada i jest cudowny :) aaa i zrobila mi ten test na bakterie g... cos tam :) i szyjka otwarta na 1 cm :) zaraz poczytam co to oznacza... cxy to juz niedlugo jak otwarta ? Czy to normalne w 36 tyg ciazy ...
 
Do góry