reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Moja młodsza siostra miała mieć na imię Marcelina, moim zdaniem spoko imię ;) Zadecydowały jednak względy praktyczne, bo Marcysia to już taki trochę infantylny skrót, a długie "Maar-ceee-liii-naa", gdy wołasz swoje dziecko też jest niezbyt wygodne ;) No i jest Jula. Ale to przede wszystkim Wam ma się podobać imię :)
 
reklama
la-nina mi się podoba. Najważniejsze żeby wam się podobało. Moja starsza córka ma imię które Polakom się nie podoba, tu gdzie mieszkamy też jest niespotykane. My je bardzo lubimy no i córa też. Jagódka bardzo fajna zabudowa. Cześć Iza181.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchajcie mam dziwna przypadłość otóż jestem naelektryzowana [emoji28] ostatnio biorąc prysznic zaczęłam krzyczeć bo chwytając słuchawkę prysznicowa miałam wrażenie ze kopnął mnie prąd, przybiegł maz wszystko sprawdził jego nie kopnęlo, chwyciłam go zeby wyjsć i kopnelo mnie znowu (dotykając męża). Maz wszytko sprawdził, ja (z niesplukanym szamponem) stwierdziłam ze skoro wszystko jest okej to wracam sie spłukać i co ? Chwyciłam słuchawkę kopnelo bardzo mocno. Wytarszylan sie, z prądem nie ma żartów przecież szczególnie w miejscu gdzie jest woda. Na drugi dzien wezwaliśmy elektryka zeby sprawdził czy nie ma czasem jakiegoś przebicia i w ogóle zeby nam wytłumaczył co sie stało. On wszystko posprawdzal i nic. Powiedział ze to jest niemożliwe i mówiąc szczerze miałam wrażenie ze patrzy na mnie jak na typowa blondynkę która cos sobie wymyśliła (na szczęście, ze mój maz był wtedy w domu i widział cała akcje z tym prysznicem) -


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pan elektryk pokazał mi ze nke miało mnie co kopnąć i pojechał a ja zaczęłam czytać w internecie i okazało sie ze sa dziewczyny które maja w ciąży podobne objawy, ze czego sie nie chwycą to kopie (dzisiaj miałam znów taka sama sytuacje ale z kranem) tylko ze nikt nie wie jak sie tego pozbyć, podobno po ciąży samo mija :/ słyszałyście cos na ten temat moze ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się Marcelina podoba [emoji4]
Kasia. Zosia u nas tętno koło 140-150 na wizytach jest. Skoro Twoje Maleństwo ma tętno w normie, to nie stresuj się na zapas [emoji6]
My wczoraj wybraliśmy wózek, z kolorystyka gorzej, bo czeka się min. 6 tyg

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji178]
23tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
 
Anna to nie Kasia.Zosia ma problem z tetnem.;)
Natka niestety nie słyszałam o tym. Ja bym brała prysznic w gumowych klapkach w takim razie-może to pomoże?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natka-niezła przypadłość, pewnie wkurzająca, ale aż mi się humor poprawił-no ale .jagódka ma rację-może prysznic w klapkach?
Chciałabym się Wam wyżalić. Koleżanki raczej mnie nie zrozumieją.
Od 2 mscy szukamy z mężem mieszkania 2 pokojowego w Warszawie na wynajem. Los chciał, że musieliśmy wyjechać z Lublina, zostawić swoje mieszkanie, bo tu dostaliśmy pracę.
I jest problem, przez który już zaczynam nie spać.. Czasem płakać.
Nikt nie chce nam wynająć bo ja jestem w ciąży. Myślałam nad tym, żeby się nie przyznawać-mąż jest przeciwny. Nie dziwię się, dziecko to nie maskotka, wpadnie nagle ktoś, ktoś doniesie, że się nie przyznałam i nas wywalą. To jakiś koszmar. Rozumiem wynajmujących, że się boją-że potem się zasiedzimy jak to się mówi, że się nie wyprowadzimy bo problem z eksmisją. Ale my naprawdę jesteśmy porządnymi ludźmi a nie chcemy brać gigantycznego kredytu na razie tylko wstrzymać się jeszcze do lipca czy wracamy do Lublina czy zostajemy tu.
Obecnie mamy 20 m2 na IV piętrze. Lodówka mini, pralka 3,5 kilogramowa.. Ja wiem, że kiedyś ludzie tak żyli, ale to jakiś koszmar... Ja coraz większa się robię... Czas płynie. Zamiast kupować rzeczy, kompletować wyprawkę, to chodzę podłamana.
Wiem, w końcu musi się udać. Jednak mimo wszystko jest to upokarzające i przykre. Zamiast się cieszyć, że Mała w drodze to my w stresie. Choć mąż mnie uspokaja..
Ok, koniec już marudzenia..
Dobrego dnia, dziewczyny:)
 
Turluturlu próbowałaś z polecenia na fb na przykład? Może jakiś znajomy znajomych ma coś do wynajęcia?

Ja dziś idę na warsztaty "mamo to ja":) Druga pralka kończy mi się prać, mam dziś powera:) Pan stolarz przychodzi dziś na 12 i montuje fronty, do 15-16 powinno być po wszystkim:) Od dwóch godzin zastanawiam się co zjeść na śniadanie i nie mogę się zdecydować.. Jeszcze otworzyłam ostatni słoik ogórków konserwowych..i są zepsute:wściekła/y: Pogoda u nas nadal piękna, oby jak najdłużej, bo człowiek zupełnie inaczej funkcjonuje jak słońce świeci za oknem:) Nawet pranie powiesiłam na balkonie, jest rześko, ale lepiej wyschnie niż w domu
 
reklama
Jagódka zapytałam tego elektryka czy mam sie kapać w klapkach bo dla mnie tez to sie jakoś logiczne wydawało to sie zaczął śmiać ze musiałabym być w gumowym kombinezonie, No w każdym razie uspokoił mnie ze to nie prąd tylko takie wrażenie od naelektryzowania i trudno muszę to przeżyć jakoś :(
Napisz jak było na #mamo to ja# bo sie zapisałam i w przyszłym tygodniu idę, ale jestem tez zapisana na inne warsztaty w tym dniu i nie wiem które wybrać. Szkoda ze zrobili oba w ten sam dzien :(



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry