reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Nie wiem ile czasu musiałabyś smażyć, żeby temperatura w całym serku była powyżej 100 stopni. Jest pewne ryzyko, dlatego ja rezygnuje z takich rzeczy
 
Nie sądziłam że będę musiała to napisać,ale jedno z moich bliźniąt przestało się rozwijać, jestem po usg genetycznym, drugie zdrowe ale zrobiłam test pappa dla spokoju, jestem zrozpaczona, szok z jednej strony radość z drugiej smutek straszny, mąż był ze mną, strasznie to przeżywamy, Pola77 trzymam kciuki za Ciebie
 
Ostatnia edycja:
Nie sądziłam że będę musiała to napisać,ale jedno z moich bliźniąt przestało się rozwijać, jestem po usg genetycznym, drugie zdrowe ale zrobiłam test pappa dla spokoju, jestem zrospaczona, szok z jednej strony radość z drugiej smutek straszny, mąż był ze mną, strasznie to przeżywamy, Pola77 trzymam kciuki za Ciebie

Emma tak bardzo mi przykro :( lekarz co mówił? Nie zaszkodzi nic zdrowemu dzieciaczkowi? Nie dziwię się że masz mieszane uczucia...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia - no to ładna waga dzieci wow! Mój był 3500 w terminie i dziekowalam Bogu ze nie więcej nie mniej hah ;)

Jagódka - ja bym tam kanapeczki tez jeszcze zrobiła do tego , bo to raczej zawsze zejdzie ,

Joanna - to może z synkiem do parku i niech śmiga sam a ty siadaj , chociaż on mały do tego jeszcze troszkę , wczoraj byliśmy na takim fajnym placu zabaw taki malutki był ze nawet taki roczniak by dał radę sam sobie poradzić :)

Agatucca- jeju jaka psinka! Słodka ! Ale córka musiała się cieszyć , i jak nazwała pieska ?krwawienie może być bo termin miesiączki a jak byłaś na usg to nie miałaś przez brzuch ?

Klauduska- to zjedz za mnie coś dobrego i konkretnego bo ja nie mogę haha, dobrze że byłaś u lekarza zrób badanie usg i będziesz miała przynajmniej spokoj umysłu ze sprawdzilas :)

Ja tam stwierdziłam ze tych rzeczy co nie można to jakoś przeżyje przecież to tylko jakiś tam okres czasu a później można wpierdzielac do woli hih

Rozmaryn- o matko boska ! Ale syn miał wagę niezła , urodziłas sn czy cc ?

Wszystkozajete ale masz apetyt hihi, faktycznie konkret ;) , ja to właśnie odwrotnie , W. Na mnie krzyczy ze nic nie jem a ja wiesz na śniadanie serek waniliowy z bułka i coś tam słodkiego a teraz obiad robie , może jakaś kolacja jeszcze i to tyle no nic nie mogę wmusic po prostu bleh, same jakby to powiedzieć pierdoły mi wchodzą tylko :/

Airfix- jak tam kobieto ? Chyba jutro masz wizyte cio, kciuki trzymam i dawaj znać co i jak ;)


My dziś wielkie leniuchowanie,po wczorajszym dniu pełnym wrażeń- a pogoda nie powala,


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
.jagodka ja kupuje serek w kostce, do tego jogurt i szczypiorek no i doprawiam do smaku. Potem smaruje calutka tortille serkiem, lososia rozdrabniam na malutkie kawaleczki i rozkladam na calej tortilli. Taki paczkowany jest zawsze sklejony więc jak rozdrobnisz to tak na 3 tortille Ci starczy na 100% :) No i potem zwinac, pokroic i ponabijac wykalaczki.

No a losos wedzony na goraca? Chyba by przeszedl?

Sojnabig ja akurat mam podejscie, ze nie ma co przesadzać. Doskonale rozumiem te, ktore sie ograniczają ale sama jak mam wielka ochote to zjem. Ostatnio kilka oscypkow wsunelam nosem.

Emma248 trzymam kciuki oby wszystko jednak ulozylo sie dobrze. Trzeba byc dobrej mysli. Ja trzymam kciuki u obu rak!


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emma tak mi przykro :(
@Agatucca leż jak najwięcej i obserwuj tez nie sądzę aby to było po badaniu bo prędzej by było. Ja bym chyba jednak dla pewności tel do gina wykonała.

Jagódka ta tortilla z łososiem faktycznie jest pyszna tez ja robie. Ja smaruje serkiem almette z ziołami tortille na to pokrojony szczypiorek , łosoś i mocno zwijam wkładam w folię aluminiowa dodatkowo zawijam ja jak cukierka i z 2 h w lodówce i można kroić i wcinać :)
 
reklama
Do góry