reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Emma - tak mi przykro, trzymam kciuki za druga dzidzie &&&

a wy dziewczyny nie macie litosci! Czlowiek po pracy otwiera forum a tam same przepisy na smakolyki!! Juz nawet nie wiem , kto co proponowal i co bym zjadla najpierw, ale slina cieknie.. :)

Klauduska - moze jakies zawirowania hormonalne?
 
reklama
Dziewczyny, jak to jest u Was z pozycją do spania...
Przeczytałam gdzieś, w poradniku jakimś że najlepiej w ciąży spać na lewym boku, że na prawym uciska się jakąś żyłę, i dziecko jest niedotlenione. Z kolei na plecach też niedobrze. Na brzuchu już nie wspomnę. Wszystko to od 3 msca. Ja zaczęłam dziś 12 tc. Już od paru tygodni śpię na lewym boku, no ale królestwo bym oddała żeby poleżeć czasem na prawym. Nawet mąż mnie przekręca w nocy!:)
Jak to u Was jest? Respektujecie to?
W internecie też jest dużo na ten temat, choć staram się nie czytać, i ufam książkom.
Pozdrawiam:)
 
Dziewczyny, jak to jest u Was z pozycją do spania...
Przeczytałam gdzieś, w poradniku jakimś że najlepiej w ciąży spać na lewym boku, że na prawym uciska się jakąś żyłę, i dziecko jest niedotlenione. Z kolei na plecach też niedobrze. Na brzuchu już nie wspomnę. Wszystko to od 3 msca. Ja zaczęłam dziś 12 tc. Już od paru tygodni śpię na lewym boku, no ale królestwo bym oddała żeby poleżeć czasem na prawym. Nawet mąż mnie przekręca w nocy!:)
Jak to u Was jest? Respektujecie to?
W internecie też jest dużo na ten temat, choć staram się nie czytać, i ufam książkom.
Pozdrawiam:)
. Ją całą pierwszą ciążę spałam na brzuchu a jak już przeszkadzał to na prawym boku bo na lewym mi było nie wygodnie. Teraz też śpię na lewym
 
Turluturlu ja śpię tak jak mi jest wygodnie, choć pod koniec ciaz zawsze było mi wygodniej na lewym boku lub na plecach prawie na siedzaco.

Rozmaryn no to gratulacje. Moja babcia urodziła 5kg dziecko ale wtedy i tak nikt tego nie mogl przewidzieć bo usg nie bylo. Po kilkudziesięciu latach lekarze wciąż się mylą i to nawet o cały kg.
 
Dziewczyny, jak to jest u Was z pozycją do spania...
Przeczytałam gdzieś, w poradniku jakimś że najlepiej w ciąży spać na lewym boku, że na prawym uciska się jakąś żyłę, i dziecko jest niedotlenione. Z kolei na plecach też niedobrze. Na brzuchu już nie wspomnę. Wszystko to od 3 msca. Ja zaczęłam dziś 12 tc. Już od paru tygodni śpię na lewym boku, no ale królestwo bym oddała żeby poleżeć czasem na prawym. Nawet mąż mnie przekręca w nocy!:)
Jak to u Was jest? Respektujecie to?
W internecie też jest dużo na ten temat, choć staram się nie czytać, i ufam książkom.
Pozdrawiam:)

Tak naprawdę możesz spać jak Ci wygodnie. Jeśli Tobie wygodnie to dzidziusiowi też. Ja śpię na każdym boku, na plecach nigdy nie lubiłam, a ostatnio obudziłam się na brzuchu i lekarz mi powiedział że to nie szkodzi dzidziusiowi :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie sądziłam że będę musiała to napisać,ale jedno z moich bliźniąt przestało się rozwijać, jestem po usg genetycznym, drugie zdrowe ale zrobiłam test pappa dla spokoju, jestem zrospaczona, szok z jednej strony radość z drugiej smutek straszny, mąż był ze mną, strasznie to przeżywamy, Pola77 trzymam kciuki za Ciebie
Emma bardzo mi przykro z powodu jednego maleństwa:( ['] Trzymaj się Kochana

Agatucca może to z przemęczenia po prostu..

Bardzo Wam wszystkim dziękuje za przepisy i pomysły:) Co kilka głów to nie jedna!

Ja już po wizycie, wszystko z dzieckiem ok. Nie wiem ile mierzy, bo gin tylko podejrzał sprawdził, czy wszystko na swoim miejscu i się nie odkleja przez te plamienia. Kość nosowa jest nas woim miejscu. Zaczynam się uspokajać, bo dziecko wygląda już na "normalnego człowieka";) Ładnie rośnie i dobrze rokuje. Za dwa tygodnie mam zrobić prenatalane. Aha, usg miałam już przez brzuch
 
Monsku lekarz powiedzial, ze jemu wyglada to na naciagniecie. Ze same wezly chlonne nie sa opuchniete. A jezeli jest bol to znaczy, ze nic zlosliwego sie nie dzieje.

Co do spania to tez ostatnio czytalam, ze jezeli Tobie jest wygodnie to dziecku tez bedzie. Takze podzielam zdanie sojnabig :)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Turluturlu z tą pozycjà do spania to może mieć znaczenie jak dziecko jest duże już, nie na naszym etapie ;) A i wtedy ma znaczenie gdzie łożysko itp nie ma co wariować w tym temacie. Ja póki co śpię jak mi wygodnie, po brzuchu śladu nie mam nawet, wiec w środku na pewno ma luzy ;)
 
reklama
Czekam w poczekalni u lekarza. Już widać że jest mała obsuwa bo dwie panie czekają przede mną a zazwyczaj to przychodziła i odrazu wchodziłam. Ale się stresuję... Masakra jakaś, nie wiem co mam ze sobą zrobić!
 
Do góry