reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Witam kobietki. Ja dochodzę do siebie, 2 trymestr miał być lepszy, a zapowiada mi się powtórka z 1 ciąży. Mdłości i wymioty od rana. Czy którejś zatykaja się uszy? ? Nie żaden ból ucha,tylko tak jak np. W samolocie . Ja mam prawie cały dzień zatkane, dobija mnie to. Gadam głośno i wszyscy się dopytuja czy chora jestem. Dochodzi niskie ciśnienie do tego czasem. Czuje ze dla mnie 2 trymestr bedzie gorszy .
 
reklama
Witam kobietki. Ja dochodzę do siebie, 2 trymestr miał być lepszy, a zapowiada mi się powtórka z 1 ciąży. Mdłości i wymioty od rana. Czy którejś zatykaja się uszy? ? Nie żaden ból ucha,tylko tak jak np. W samolocie . Ja mam prawie cały dzień zatkane, dobija mnie to. Gadam głośno i wszyscy się dopytuja czy chora jestem. Dochodzi niskie ciśnienie do tego czasem. Czuje ze dla mnie 2 trymestr bedzie gorszy .
ja dokładnie tak mam z uszami zatykają mi się niesamowicie. Strasznie to wkurzające. Co do ciśnienia to ja normalnie mam ok 100\60 a w taki dzień jak wczoraj jeszcze mi spada i wtedy przychodzi niesamowity ból głowy, niestety.
 
Airfix- z uszami też tak niestety mam. Jutro zaczynam 12tc a mdłości i wymioty jak były tak są cały czas i też się nie zanosi, żeby miały ustąpić.
 
Was nie oszczędzają mdłości i wymioty a u mnie totalny ich brak co oczywiście prowadzi do zamartwiania czy wszystko dobrze z maleństwem masakra.
Jeżeli chodzi o uszy tez tak mam , wtedy przymusowe ziewanie :)
 
ja dokładnie tak mam z uszami zatykają mi się niesamowicie. Strasznie to wkurzające. Co do ciśnienia to ja normalnie mam ok 100\60 a w taki dzień jak wczoraj jeszcze mi spada i wtedy przychodzi niesamowity ból głowy, niestety.

I ja wlasnie mam to samo, jak spadnie poniżej tych 100/60 to dochodzi niesamowity bol głowy, wymioty sie nasilają, żołądek nie przyjmuje ,ani wody ,ani jedzenia. Juz przeżyje te wymioty, ale ten bol głowy jest nie do wytrzymania. Wczoraj myślałam ze to moj ostatni dzien życia.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też miewam ostatnio ból głowy, chociaż przed ciążą właściwie się nie zdarzały... no i mdłości i wymioty, 12 tydzień a samopoczucie coraz gorsze....
 
Dziewczyny ja od 7 tc mam takie migreny, ze wytrzymać sie nie da, nigdy wcześniej takiego bólu nie przeżyłam a jak wymiotuje to sie zastanawiam czy nie przez ta migrenę właśnie :( dobrego tygodnia Wam życzę [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
NatkaPolka Ja miałam migreny przed ciaza, w ciąży z synkiem też ciągle mnie łapały, a mówią ze ciąża leczy migreny taa :) nawet we wlasnym slubie miałam migrene. Teraz myślałam ze a może się obejdzie, ale średnio raz w miesiącu mam czyli identycznie jak przed ciaza.
 
Hej mamusie

Ja tez myślałam że coś mnie odpuści a tu wczoraj rosół gotowałam było wszystko ok aż tu nagle mnie zebrało i biegałam , a byłam pełna nadziei ze jednak już mam to za sobą ,

Airfix- uszami mi nic takiego się nie dzieje,

Natka Polka- jeju współczuję ci tych migren, oby szybko minęło

Pola - nie dziwię ci się ze juz koniec nauki w końcu 11 lat to trochę czasu minęło ,

Japko- zazdroszczę wylotu do Polski , udanego urlopu my lecimy w sierpniu tez juz czekam :)

Anna- mnie dopiero zgaga dopadła i to dosłownie po wszytskim , bierzesz może rennie ? Słyszałam że działa ok ,

Wszystkozajete- ale masz napięty grafik :) ,

Ja już w ogóle nie wiem w którym tyg jestem wszystko mi się miesza hah w 1 ciąży sledziłam każdy dzień a teraz w sumie nawet zapominam ze w ciąży jestem - dalej jeszcze w szoku jestem ze bedxie następny maluch



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka, nie biore nic, do tej pory ratowalam sie mentosami,ale juz mi sie zygac na ich widok chce, do tego glowa boli i gardlo, w dodatku rycze co chwila :-(

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Do góry