reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Turluturlu, póki działa otrivin to mogę oddychać:p Wykasłałam się po wstaniu za cały dzień, teraz już mnie tak nie szarpie. Ale wiem, że jeszcze daleka droga. Z plusów prawie wyschła mi już opryszczka pod samym nosem, ta na ustach jest o dzień świeższa, więc jeszcze dokucza. Ogólnie szału nie ma, ale głowa już nie boli (oby nie chwilowo, a już na stałe), więc generalnie nie czuję się jak zwłoki:p
A czapkę muszę zrobić jeszcze jedną, bo koleżanka już mnie poprosiła o taką sama dla jej synka, czekam tylko na wymiary.
Grabcia czyli zadziałali na objawy a nie przyczynę, przynajmniej przestało boleć, ale sprawdź koniecznie gdzieś indziej. Ty masz zamiar rodzić w tym samym szpitalu?
 
reklama
Grabcia to faktycznie profesjonalne podejście masakra jakas.

Jagódka Ciebie choróbsko cos nie chce odpuścić współczuję.

Turluturlu super wieści :) a w którym tyg jesteś za połówkowe masz za 3 tyg. U nas ma być dzisiaj mam dokładnie 20+1 i ciekawe czy będzie :)
 
Hej dziewczyny :) sledze was od kilku dni, jestem tu nowa ale tez chce z Wami dzielic sie swoja ciazowa przygoda, szczegolnie ze jest to moja pierwsza ciaza
Ja juz w koncowce 18 tyg, we wtorek mam wizyte moze sie dowiem czegos konktretnego co do plci. A jesli nie to jeszcze polowkowe mam zaplanowane na 4.10 wiec moze w koncu poznam co kryje sie pod moim serduszkiem. Zyje jedynie spekulacjami po usg genetycznym gdy lekarz powiedzial ze raczej kieruje sie ku chlopcu ale tym badaniom w I trymestrze tak bardzo nie ufam, szczegolnie ze maz liczy na ukochana coreczke
Zycze Wam milego dnia!
 
anness witamy :)
a ja zaczynam mieć ciążowe wymysły jedzeniowe (w poprzednich ciążach ich nie miałam) i tak wczoraj małżona wysłałam do sklepu po gruszki ;) a dziś z rana racuchy na śniadanie musiałam zjeść :D jeszcze taki kisiel cytrynowy z jabłuszkiem za mną chodzi, więc już przynajmniej wiem co na podwieczorek będzie :D
u mnie dzieci jakieś takie nie wyraźne od trzech dni, więc zostawiam je w domu - niby nic im nie ma, ale wciąż takie 37,1st. o_O
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z ruchami dzieciatka? Czujecie raczej takie bulgotanie/przelewanie czy juz ostrzejsze kopniaczki? Jestem ciekawa jak tu jest u Was w waszym tygodniu ciazy :)
 
Anness witaj:) ja jestem w 20 tyg i jeszcze nie dawno czułam takie mocniejsze kopniaczki, a od kilku dni nie czuję prawie wcale...

Zdrówka dziewczyny, ale długo Was te choróbska trzymają:(
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z ruchami dzieciatka? Czujecie raczej takie bulgotanie/przelewanie czy juz ostrzejsze kopniaczki? Jestem ciekawa jak tu jest u Was w waszym tygodniu ciazy :)

My dziś zaczynamy 23 tydzień i kopie już bardzo mocno, tak, że i mąż i moja mama jak przykładają rękę to od razu czują :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i co poszłam do ośrodka na wyniki czekać do jutra i może wtedy coś poradzą paracetamol przeciwbolowo i leżeć..A najlepiej zgłosić się do ginekologa.... tyle ze jest na urlopie i wizyta na środę umowiona...

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry