reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Monsku, przed ciaza bylo mi obojetne chcialam zeby tylko dzidzius byl zdrowy a w ciazy od zrobienia testu mialam w glowie dziewczynke :) Od jakiegos czasu meczy mnie zatkany nos.. i wczoraj wrocily na 1 dzien wieczorne mdlosci :(
 
reklama
Hej:)

Dzisiaj dowiedziałam się, że tatuś dziecka ma grupę ARh+ a ja mam BRh-. Czytałam, że przy pierwszej ciąży nie ma problemu z konfliktem ale przy kolejnej już może być. Wizyta u gina dopiero za miesiąc a ja juz odchodzę od zmysłów i ciągle czytam o tym na necie. Przez te hormony strasznie wyolbrzymiam emocje ;l

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie miałaś na początku robiny przeciwciał anty rh albo odczynu coombsa? Jak są ujemne to jest ok i lekarz bd tylko kontrolował.

Monsku mnie też ostatnio położna wypytała o jedzenie,ale to bardziej w kwestii tego czy jem urzmaicenie. No a u mnie z tym ciężko, bo dopiero od kilku dni mi mdłości przeszły. Do dietetyka też bym się nie dała wysłać.

Rozmaryn gratki udanej wizyty!

Wczoraj byłam na usg prenatalnym.Tym razem wszystko w normie :)dzidziuś ciut starsza niż z om. I uparta, w ogóle nie chciała współpracować. Oczywiście płci się nie udało podejrzeć :p
Krwiaka nie ma. Luteina odatwiona o kolejną wizyta za 4 tyg.
Z Alka jutro gnam do dermatologa bo pediatra niespełna rozumu dała nam maść po której na dotrchczaowych zmianach pojawiły się ranki. Dla poprawy zapisała antybiotyk... o podobnym działaniu :realmad::realmad::realmad: ręce opadają.:baffled:
 
Elenna - super, ze wszystko dobrze! U mnie tez na usg wyszlo, ze ciaza starsza ze 3 dni,ale pewnie i tak przenosze.. dzis mi sie chce smiac z tej poloznej :) a od Czego alicja miala te zmiany? od pieluszki?
 
Elenna - super, ze wszystko dobrze! U mnie tez na usg wyszlo, ze ciaza starsza ze 3 dni,ale pewnie i tak przenosze.. dzis mi sie chce smiac z tej poloznej :) a od Czego alicja miala te zmiany? od pieluszki?
U Ali zminy właśnie na pośladkach tylko tam gdzie sięga pampers i pod brzuszkiem teraz nam wyskoczyło. Na początku myślałam że to uczulenie a w dodatku się odparzyła. Odparzenie zeszło. W ciągu dnia od 3 tyg chodzi bez pieluchy i jest coraz gorzej.:/
 
Elenna a używasz chusteczek nawilżanych do pupci? My też tak mieliśmy jak Wiki był mały i problemem okazały się chusteczki ( mimo że cały czas używaliśmy takich samych godzinach go uczuliły po długim czasie dopiero)
 
Elenna a używasz chusteczek nawilżanych do pupci? My też tak mieliśmy jak Wiki był mały i problemem okazały się chusteczki ( mimo że cały czas używaliśmy takich samych godzinach go uczuliły po długim czasie dopiero)
Sporadycznie bo w ubiegłym roku strasznie ją spało i u nas rządzą waciki nawilżone wodą. To nawet nie jest typowe uczulenie. Ona wcześniej dostawała na skórze takich suchych czerwonych placków, znikło posmarowane emolientem. Tutaj też się tak zaczęło od niewinnych dwóch plamek a teraz są juz całe place i nic nie schodzi tylko rośnie. :/ juz ja nawet odpieluchowałam i pampersa mamy tylko na noc.
 
Dziewczyny, pytanie "organizacyjne". Czy musze wybierac polozna, kiedy ja wybrac, czy pytac kolezanek o jakas dobra lub czy poznam jakas w szkole rodzenia? Jak to jest? Widzialam na wielu forach ze taka polozna to skarb-podpowiada, odbiera tel.i jest przy porodzie. Oswieccie mnie. Jestem ubezpieczona ale mieszkam w Wawie i tu nie jestem zameldowana. Nie nam kogo zapytac..
 
Turluturlu Położna możesz trafić fajna jak już pojedziesz rodzic, ale też możesz trafić na taką która zamieni Twój poród w koszmar, a moj poród zamienila w mocna traume- niestety po wielu zachwytach koleżanek nad szpitalem i opieką tam,zdecydowałam sie rodzic w pewnym miejscu bo czemu u mnie nie miało być tak wspaniale. I okazało się ze wszystko by było ok gdyby nie tragiczna położna. Powiedziałam ze więcej nie zdecyduje się na loterie,choćby nie wiem ile to kosztowało. W Krakowie ok 1000zl. Położna mam już upatrzona i tak myślę żeby skontaktować się z nią ok 7mca. Opini raczej szukam w necie, potem już po nazwisku szukam co to za kobietka:)
 
Airfix - az takiego mialas pecha?.. ja nie rodzilam sn, nie doszlam do tego etapu ale te polozne co byly na porodowce byly super i nikogo nie wybieralam. Kurcze, szkoda, ze w PL trzeba placic takie sumy za polozna jeszcze! Ale pewnei jakbym rodzila w Pl to tez szukalabym "swojej"
 
reklama
Monsku Pecha to mało powiedziane. Potem depresja i 5lat starań o dziecko, prawdopodobnie przez ta traumę psychika była tak zablokowana. Rozmawiałam z lekarzem i ta położna nadal tam pracuje. W necie kiedyś trafiłam na opis porodu jakiejś dziewczyny- wiedziałam ze ta sama położna poród odbierala! Drugiej takiej krowy nie ma. Pacjentki wyzywane od psychicznych,od gowniar które nie dorosły do rodzenia,idiotek które mają siłę się drzec zamiast przec ....to tylko wstęp mojego porodu. Potem było gorzej.
 
Do góry