reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja też niestety niedługo L4, choć chciałabym zostać w pracy. Niestety jestem eksploatowana w pracy, że nie mam siły. Jestem nauczycielką, ale w prywatnej szkole i na pełen etat. Prócz przedmiotowych lekcji pracuję w świetlicy...a co tam się dzieje wiem niestety tylko ja. Bywa, że jestem sama z 50 dzieci. Grzeczne, niegrzeczne, skaczą, biegają, biją się...wpadają na mnie... Dlatego boję się zostać.
Też myślę nad zajęciem. Ja dużo szyję na maszynie, coś z tym pokombinuję. Może korepetycje od września.
Na razie zarejestrowałam się na darmowe szkolenia dla nauczycieli i od września też będę w tym kierunku działać. Jestem osobą aktywną i boję się siedzenia w domu. :(
Pozdrawiam Was, dobrego dnia..
 
ja jestem 5 tydz w domu, ale ostatnio gadalam z ginem i moze pozwoli mi od wrzesnie choc na jakis czas wrocic...
a poki co ide nas spakowac, bo za 2 godz mamy jechac a ja w polu...
dzis jakis leniwy dzien...
milego weekendu lutoweczki :-)

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Dzisiaj dowiedziałam się, że tatuś dziecka ma grupę ARh+ a ja mam BRh-. Czytałam, że przy pierwszej ciąży nie ma problemu z konfliktem ale przy kolejnej już może być. Wizyta u gina dopiero za miesiąc a ja juz odchodzę od zmysłów i ciągle czytam o tym na necie. Przez te hormony strasznie wyolbrzymiam emocje ;l

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ją jestem na zwolnieniu od początku ciąży i mnie szlag trafia w domu chętnie bym popracowała ale niestety nie dam rady pracować na moim stanowisku w ciąży.
Klauduśka u nas jest identyczna sytuacja z grupami krwi. Jeżeli nie masz przeciwciał to jest ok. Nie ma co schizować ale musisz pamiętać o tym konflikcie i mówić każdemu z "obsługi medycznej" przy oznaczania grupy powinnaś mieć oznaczane przeciwciała- sprawdź w wynikach a jak nie masz to zrób sobie odczyn coombsa będziesz spokojniejszaA.
A ja mam w końcu czas żeby napisać jak po wizycie☺ groszek na dzień dobry pomachał mi ładnie. Wszystko jest ok, szyjka w porządku, macica też. Następna wizyta 8 września i dostałam już skierowanie na glukozę... Blee
 
rozmaryn - super!

klauduska - spokojnie, u nas to samo, teraz przy drugiej ciazy sprawdzaja co jakis czas czy sa przeciwciala, jezli sa to dostajesz jakas surowice czy jak to zwal. Ja juz pierwszy raz mialam sprawdzane i nie maialam przeciwcial. ale chce mi sie szarlotki.....
 
Teraz cos w stylu: chlopiec czy dziewczynka :) slyszalyscie o tym, ze dziewczynka ma szybsze bicie serca a chlopczyk rzadsze? Tak sie zastanawailam dzis nad tym, sprawdzilam na karcie, ze z synus w brzuchu mial 120-130 a dzis byla podstawowa wizyta u poloznej i ona szuka dopplerem uderzen serca i bylo 150 i tak sie zaczelam zastanawiac... :)
 
Ja tez o tym czytalam i u mnie tez jest bicie serca powyzej 150 i wiele czynnikow wskazywalo na dziewczynke, tylko ten test oststnio pokazal chlopca... A bede wiedziala juz za miesiac na usg :)
 
reklama
Ellie123 cierpliwosci, juz niedlugo zobaczysz czy dynda cos miedzy nogami czy nie :)

Ja sobie tak rozmyslam nad dzisiejsza wizyta, bo wkurzyla mnie ta mloda polozna, ktora doczepila sie do wzrostu wagi (+3kg) - na co jej odpowiedzialm, ze teraz nie biegam maratonow, wiec spalanie sie zwolnilo(w poprzedniej ciazy mialamtak samo)..potem zaczela wypytywac o to co jem i podniosla haloo, ze dlaczego ja nie pije BEZTLUSZCZOWEGO mleka tylko sojowe i migdalowe..czemu nie jem miesa codziennie i wogole .. i ze mnie wysle do dietetyka, wiec sie troche wkurzylam i jej powiedzialam, ze ja do zadnego dietetyka kurde nie pojde, bo uwazam moja diete za zdrowa! Jem duzo kasz, warzywa na maxa, orzechy, nasiona, salaty, avokado itp itp itp i zawsze mialam swietne wyniki i super samopoczucie, wiec ja nie zamienie np awokado na kielbase!!! oczywiscie kulturalnie jej to wygarnelam, ale i tak cos mruczala... draznia mnie takie osoby jak nie wiem co, grrrrrr
 
Do góry