reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Wszystkozajete ekstra ze wszystko jest dobrze. Dziewczyny czy Was tez meczy zgaga ? Ja nie miałam tego problemu a dzisiaj od samego rana żyć mi nie daje, w dodatku mam wrażenie jakbym miała zakwasy w okolicy bioder, chyba miednica sie rozrasta. Wczoraj kupiłam pierwsze ciążowe ciuszki bo wszystkie spodnie juz uciskaly brzuch, wiec nie ukrywam, ze nie mogę sie napatrzeć. Z dnia na dzien co raz większy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
NatkaPolka Ja się ze zgaga mecze od poczatku:/ potem doszły poranne mdłości,a zgaga powraca wieczorem.

Wszystkozajete Ja w pierwszej ciąży używałam olejku z Rossmanna na rozstępy, teraz też go mam....Ale zapału nie mam:)
 
Dobrze, że piszecie o tym libido-bo u mnie wzrosło maksymalnie, no normalnie wystarczy mnie dotknąć bym już wariowała:) Jak czytałam o tym w poradnikach, to nie wierzyłam-zawsze miałam takie średnie chęci na sex..no może przed okresem jakieś gigantyczne, ale teraz to się w głowie nie mieści:)
Co do oliwek i innych mazideł-ja smaruję się od początku rano i wieczorem olejkiem migdałowym, czasem złapię kokosowy-dziewczyny, dbajcie o siebie żeby potem szybko wrócić do formy!!!:) nie ma, że lenistwo!:D
A jak z Waszymi zachciankami? Mi mania na sok grejpfrutowy z plastrem cytryny minęła, wystarczy mi szklanka dziennie... Natomiast ogórki kiszone MMM... codziennie na śniadanie zjadam dwa (kupuję pod blokiem u takiej kobieciny ledwo mogę je donieść do domu tak się ślinię jak je widzę i trzymam w ręku:p).
Ale jakaś mądralińska baba doniosła mi, że nie można jeść tyle kwaśnego i kiszonego, że tzn., że organizm ma za mało wit C i że to wątroba się jej domaga. I tak samo, ze słodkim- że jak ma się gigantyczną ochotę na słodkie organizm ma za mało magnezu. Zastanawia mnie to, ale cholera, dwa małe ogórki dziennie...nie przesadzajmy.
Dziś w Biedronce zakupiłam poduszko-kocyk:) Taka głowa zwierzątka milusia (wybrałam pieska) rozpinana (czyli to jest poduszka), a ze środka wyciąga się kocyk. Po rozłożeniu zostaje kocyk i głowa pieska na środku:)
(Tu załączam przykład z internetu choć w Biedronce o wiele ładniejsze..).
Pozdrawiam Was, udanego czwartku !
 

Załączniki

  • s.jpg
    s.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 55
Hej, ja smaruje po kąpieli, staram się 2-razy dziennie niby to kwestia genów .. Ale wolę wiedzieć, że zrobiłam wszystko by nie mieć rozstępów;) A mimo,,że brzucha jeszcze nie ma smarować trzeba już by skóra była nawilzona i gotowa na rozciąganie;)

Dziewczyny,,a czy któraś z,Was ma to co ja taki przeszywajacy ból w nodze/pośladku coś jak rwa kulszowa?
 
Dziewczyny czy Was tez meczy zgaga ? Ja nie miałam tego problemu a dzisiaj od samego rana żyć mi nie daje, w dodatku mam wrażenie jakbym miała zakwasy w okolicy bioder, chyba miednica sie rozrasta. Wczoraj kupiłam pierwsze ciążowe ciuszki bo wszystkie spodnie juz uciskaly brzuch, wiec nie ukrywam, ze nie mogę sie napatrzeć. Z dnia na dzien co raz większy :)

Dziewczyny,,a czy któraś z,Was ma to co ja taki przeszywajacy ból w nodze/pośladku coś jak rwa kulszowa?

takie bóle jak opisujecie mam od jakiegoś czasu, w pierwszej ciąży chyba tak nie miałam albo nie pamiętam poprostu.
Jutro idę do swojego lekarza na nfz i mam nadzieję że znowu zobaczę groszka :) dzisiaj zaczynam następny tydzień... ale ten czs leci :)a
 
Hej, ja smaruje po kąpieli, staram się 2-razy dziennie niby to kwestia genów .. Ale wolę wiedzieć, że zrobiłam wszystko by nie mieć rozstępów;) A mimo,,że brzucha jeszcze nie ma smarować trzeba już by skóra była nawilzona i gotowa na rozciąganie;)

Dzi, ewczyny,,a czy któraś z,Was ma to co ja taki przeszywajacy ból w nodze/pośladku coś jak rwa kulszowa?
Miałam taki ból w poprzedniej ciazy, mnie tak znienacka nachodzil
 
Dobrze, że piszecie o tym libido-bo u mnie wzrosło maksymalnie, no normalnie wystarczy mnie dotknąć bym już wariowała:) Jak czytałam o tym w poradnikach, to nie wierzyłam-zawsze miałam takie średnie chęci na sex..no może przed okresem jakieś gigantyczne, ale teraz to się w głowie nie mieści:)
Co do oliwek i innych mazideł-ja smaruję się od początku rano i wieczorem olejkiem migdałowym, czasem złapię kokosowy-dziewczyny, dbajcie o siebie żeby potem szybko wrócić do formy!!!:) nie ma, że lenistwo!:D
A jak z Waszymi zachciankami? Mi mania na sok grejpfrutowy z plastrem cytryny minęła, wystarczy mi szklanka dziennie... Natomiast ogórki kiszone MMM... codziennie na śniadanie zjadam dwa (kupuję pod blokiem u takiej kobieciny ledwo mogę je donieść do domu tak się ślinię jak je widzę i trzymam w ręku:p).
Ale jakaś mądralińska baba doniosła mi, że nie można jeść tyle kwaśnego i kiszonego, że tzn., że organizm ma za mało wit C i że to wątroba się jej domaga. I tak samo, ze słodkim- że jak ma się gigantyczną ochotę na słodkie organizm ma za mało magnezu. Zastanawia mnie to, ale cholera, dwa małe ogórki dziennie...nie przesadzajmy.
Dziś w Biedronce zakupiłam poduszko-kocyk:) Taka głowa zwierzątka milusia (wybrałam pieska) rozpinana (czyli to jest poduszka), a ze środka wyciąga się kocyk. Po rozłożeniu zostaje kocyk i głowa pieska na środku:)
(Tu załączam przykład z internetu choć w Biedronce o wiele ładniejsze..).
Pozdrawiam Was, udanego czwartku !
Ja ogólnie po moich ciążach wracam błyskawicznie do formy, tzn szybko tracę te 20+kg, tylko skóra nigdy nie wróciła do formy i juz nie wroci. Ale nie ma się co sugerowa, przyjaciółka ma też 3 dzieci a brzuch jak przed pierwszą ciąża :) tyło ze u niej to już tylko geny, ani nie smarowala, ani nie ćwiczyła, a figura jak u modelki.
 
Turluturlu widzialam je ale nje wiedzialam, ze to kocyko-poduszki. Chyba się skusze i wezmę dzidziusiowi [emoji4]

Ja probuje sie smarowac ale poki co Dwa razy na tydzien maksymalnie mi sie udaje [emoji20]

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
natkaPolka u mnie zgaga do niedawna codziennie, zwłaszcza wieczorem. Ostatnio odpuszcza już, ale i tak co 2-3 dni się pojawia - niezależnie od tego co zjem.
 
reklama
Do góry