reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja tam dziewczyny nie wierzę w żadne testy płci czy tam większy przyrost hcg, naczytałam sie ze jednym sie spr. Drugim nie - najbardziej wiarygodne jak dziecko wyjdzie i położą na piersi hehe :) (ale pobawić się można ) ;)

Mi właśnie troszkę libido skoczyło aż sama w szoku jestem ;) , hehe,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie do mam, które zaczęły już drugi trymestr? Wam też tak wzrosło libido? Ja ganiam za mężem jak tylko mam chwilę ale on nie narzeka :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie libido bez zmian, nadal na nie ...

Za mna to lata maz :)
za mna tez, az mnie wkurza...


8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Moje libido również ujemne. Co prawda powiem wam szczerze, ze jestem tak opuchnieta w środku, chociaz K stwierdzil, ze doznania się zwiększyły 10x [emoji3] Mam nadzieje, że coś powoli wzrośnie bo mężczyzna już nie moze wytrzymać jak to, któraś ladnie napisala tez za mna lata ciagle [emoji3] A sny tez mam bardzo ciekawe..

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Smarujecie brzuszki kremem? Ja pierwsze 2-3 tyg codziennie ( w planach bylo 2 razy dziennie) poZniej co drugi dzien a teraz jak sobie przypomne... Czy tylko ja mam takiego lenia?
 
Ellie - ja smaruje po każdej kąpieli , codziennie wieczorem oliwke dla kobiet w ciąży , później będę się starać 2 x dziennie smarować , zobaczymy jak to wyjdzie :)

Ps. A kiedy robisz ten gender test ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka zrobilam dzisiaj rano i jeszcze jak glupia sie poplakalam ze chce dziewczynke a wyszedl chlopiec :) ale to musza byc hormony bo tak naprawde to ciesze sie ze jest zdrowe i to jest najwazniejsze tylko czasami mi w ciazy odbija...
 
reklama
Ja mam prawie codziennie jakieś popaprane sny i nieziemskie historie w nich.. Aż się rano śmieję po obudzeniu, bo przed ciążą nie pamiętałam prawie żadnego snu.

Smaruje się póki co zwykłym balsamem po kąpieli, brzucha jeszcze nie widać.

Wczoraj wizyta i usg, wszystko ok, ciąża nawet jeden dzień do przodu, CRL 45,46, serduszko 160, wszystko na swoim miejscu więc super. 20.08 genetyczne, a 5.09 kolejna wizyta.
 
Do góry